Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Félénk csajról van szó.

Figyelt kérdés
Most kezdtem a fősulit. Van egy csaj akin észre vettem, hogy szokott nézegetni, de csak akkor ha én nem nézek felé, meg egyből elkapja a tekintetét ha arra nézek. Az a helyzet, hogy ő kis félénk, meg nem annyira szép, nem is csúnya, viszont igényes meg jól öltözik és valszeg szűz és tapasztalatlan... Én meg nem azert hogy nagyzoljak de magas vagyok, atletikus testalkatú, jól öltözök meg arcra se vagyok rossz, de nem mentem még oda hozzá. 19ek vagyunk azt hiszem. Komolyabb beszélgetésünk nem volt még, csak annyi, hogy egyszer odajött hozzám hogy hol lesz az előadás meg hogy milyen szakon vagyok, stb... Ekkor is nagyon zavarba volt egyébként. Amúgy hogyan kell kezelni az ilyen csajokat? Mondjam meg neki kerek perec, hogy érdekel, vagy csak burkoltan?

2012. szept. 15. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
óvatosan..mert ha egyből odaállítasz és a képébe mondod, hogy meg akarod majd őt húzni... akkor frászt fog kapni..
2012. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az lehet :D
2012. szept. 15. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Húh,nagyon nehéz,engem tavaly arra kért meg egy lány,hogy korrepetáljam. És látszott,h elég zavarban van. De végül nem tudtam betörni,mert annyira zárkózott volt. Amikor megpróbáltam elhívni valahova,mindig beparázott. Úgyhogy végül hagytam.
2012. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jaj, de aranyosak az ilyen lányok! én hol találhatnék ilyeneket? *-*
2012. szept. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!