Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » én értem félre vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én értem félre vagy tényleg tetszem neki?

Figyelt kérdés

van egy srác párszor már találkoztam vele

már volt köztünk csók , szokot fogdosni meg mindig jol elvagyunk pl ha egy nagyobb társaságban vagyunk akkor is a legtöbbször valami okkal velem kezd el beszéni.mikor elköszönünk akkor is miközben megpuszilom mindig simogatja hátam. viszont a barátnöm joban van a sráccal és ö elmondta neki a második találkozás után hogy szűz vagyok és erre már kétszer tett ugymond megjegyzést mikor a barátaival baromkodott. elég nagy "igényei" vannak pl mikor nincs senkije se akkor minden héten legalább egyszer felvisz egy csajt magához.

nem tudom hogy tetszek neki vagy csak megdu.gnak de zavarja hogy szűz vagyok

barátnöm azt mondta hogy érdeklem meg nem akar kihasználni viszont ritkán keres és álltalában akkor beszélünk mikor barátnömmel van és oda adja neki a telefont hogy beszéljünk (heti egy két alkalom)

ti mit gondoltol erröl?


2012. szept. 10. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

1. a barátnőd miért mond el ilyen dolgokat rólad?

2. miért engeded a fogdosást valakinek, aki nem a párod?

3. ha tudod, hogy sok nője volt és mindig van szexuális alkalmi kapcsolata is, akkor nyilván azt is tudod, hogy te csak egy lennél a sok közül

2012. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rs. ***** válasza:
Szerintem is tetszel neki. Kérdezd meg tőle, hogyha megint fogdos vagy valami ilyesmi.. hogy ez most mi? most te szeretnél tőlem valamit?
2012. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy tetszele neki? Igen tetszel neki
2012. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csókolóztatok és fogdos szerinted? -.-" nem tetszel neki csak ugy van kedve...
2012. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!