Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HELP! Tuti tipp felejtéshez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Tuti tipp felejtéshez? Sos 20l

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel,de el kell felejtenem mindenképp,mert 1000 km-re lakik tőlem, így esélytelen,hogy bármi is kialakuljon. Mi segíthetne?!
2012. szept. 15. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerkedj másokkal, nekem az segített. Valakin csak akkor tudsz továbblépni, ha találsz helyette mást.


Sablonszöveg, de így igaz.

2012. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress mást, addig meg igyál. Ideiglenesen segít.
2012. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs gyógyír:( Én próbáltam még munkába temetkezni is,összeesésig de nem jött be. Próbálok nem szóba állni vele, mondhatom szerencsére messze van így személyesen nem látom, de így sem tudom kiverni a fejemből. Ahogy az előttem szóló mondta amíg nincs helyette más nem fogod tudni elfelejteni.
2012. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még azt akartam mondani, gondolom mivel távolság nagy sokat leveleztek. Töröld ki a leveliteket! Ez csak azért mondom mert nekem utána jobb lett,talán neked is. Hajlamos az ember néha magába zuhanni olvasgatni és az nem segít , nagyon nem.
2012. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!