Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » K. Urvat csinal a baratnombol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K. Urvat csinal a baratnombol az egyik pali; mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
A legjobb baratnomnek tobb, mint egy eve bejon egy pasi, de mostanaban derult ki, hogy igencsak nocsabasz. Multkor ult egy padon a srac, az egyik laban egy csaj ult a masikon egy masik es hol az egyiknek a vallat puszilta meg, hol a masiket. Masnap este pedig egy masik csajjal olelkezett. Ezert a baratnom elkezdett ugy viselkedni, mint egy rib.anc. A fiukkal flortol, engedi, hogy olelgessek a pasik plusz miniruhakat hord (es nemcsak az utcan, hanem a templomban is)
2012. szept. 16. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semmit se csinálj édes!

Ehhez nem túl sok közöd van,már ne sértődj meg.

Ha a barátnődnek nem lenne így jó,akkor valószínű hogy változtatott volna.

2012. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Eszet nem tudsz neki adni, úgyhogy semmit.
2012. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

(...egyébként nem a pali csinál belőle qrvát, az teljesen más szitu lenne, és futtatásnak hívják.

Ő csinál saját magából qrvát, mert ostoba!!!)

2012. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hogy erted, hogy o csinal magabol k.urvat, mert ostoba? Amugy meg latja hogy a pasinak ez tetszik es azert lett ilyen.
2012. szept. 16. 12:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
HÁT IGEN EZ A LÉNYEG Ő SAJÁTMAGÁBÓL CSINÁLT KURVÁT MERT ANNAK A GYÖKÉRNEK EZ TETSZIK ...
2012. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Hogy erted, hogy o csinal magabol k.urvat,"


Tudod létezik olyan, hogy szabad akarat.

Senki nem tart pisztolyt a fejéhez, hogy kurvuljon.

Ő, saját elhatározásból (a pali miatt) kurvítja el saját magát.

Senki nem parancsolja, kéri, vagy tanácsolja neki, ez az ő döntése.

Azért, mert ostoba.

Ha nem lenne ostoba, akkor nem foglalkozna a palival, és nem csinálná ezt magával.


Szóval egy kizárólag csakis az ő hülyesége, és ha neki így jó, jól érzi magát, akkor pláne nem tehetsz semmit.

2012. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"(...egyébként nem a pali csinál belőle qrvát, az teljesen más szitu lenne, és futtatásnak hívják."


Én kajak azt hittem a cím alapján hogy az lesz a sztori, hogy a pasi futtatja a csajt.


Amúgy meg kérdező,miért vagy így kiakadva?

Szerintem nem fog engedélyt kérni a barátnőd tőled hogy hogy viselkedhet,öltözhet,ha te meg megszabnád neki,akkor ez milyen barátság?


K.rvát meg senki sem csinál belőle szerintem,max tényleg ő csinál saját magából.

Mert a srác nem fog fegyvert a fejéhez,és kényszeríti h viselkedjen így.

2012. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha korábban volt köztük valami, akkor most azért kellene leszarnia a palit, ha nem volt semmi köztük korábban akkor meg azért mert nem is lesz más csak talán párszor szex - és más semmi... :D


Max. annyit tudsz tenni, hogy elviszed pasizni, talán összejön egy normálisabbal.

2012. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem egy emberbol nem lehet olyat elohozni ami nincs benne alapbol a termeszeteben. S sajnos jol irjak nem tehetsz semmit, ha oszinte leszel lottek a baratsgotoknak, az emberek nem szeretik ha figyelmeztetik a hibaikra.

Amugy nem ertem mirt vagy kiakadva a pap is szoknyaban van...:)

2012. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Golan Trevize ***** válasza:

szólj a plébánosnak, hogy ne engedje be a templomba miniruhában.

ettől remélhetőleg majd észhez tér.

2012. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!