Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van tehetségem az íráshoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van tehetségem az íráshoz? "Mi a szerelem" címen irtam egy rövid irományt, kérlek benneteket értékeljétek.

Figyelt kérdés

Nagyon rövid, minden vélemény érdekel:


[link]


Előre is köszönöm szépen az elolvasást és az értékeléseket.



2012. szept. 16. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Csupa metafora és csöpögés az egész. Bocsájts meg, de a hideg kiráz ennyi tömény érzékiségtől.
2012. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na en elkezdtem, de ha irni akarsz, akkor helyesiras fontos

NEM oda adni, hanem odaadni

2012. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el de szerintem jobban figyelhetnél a helyesírásra.
2012. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, amennyiben nincs, sok időt spóroltok meg nekm :-))). Minden vélemény értékes számomra.
2012. szept. 16. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Most írhatnám én is a helyesírást,de látom már megelőztek,sztem használj hibajavítót,és akkor nem lesz gond!;)


A történeteid nem rosszak,bár kissé zavarosak, de semmi esetre se hagyd abba,ha már belekezdtél!!! Valahol el kell kezdeni. Bevallom,én is pont ilyen béna voltam,amikor elkezdtem írni,de gyakorlat teszi a mestert. Én pl. tanórákon írtam annó ilyen kis történeteket,amikor éppen halálra untam magam. Eleinte nevetségesek voltak,de később egyre többen elismerték a munkáimat,amiket csak hobbiból csináltam. Ugyanez a versírással,de írtam már regényt,drámát, színdarabhoz a szöveget. Hát szóval eléggé ott vagyok a témában. Szerintem remek dolog a fantáziálás,történetek szövögetése,főleg ha az ember szívből csinálja. Nekem ez nagy hobbim volt. Akkoriban álmodtam az életem...


Sajna az utóbbi időben eléggé hanyagoltam,mert mióta beindult a szekér,inkább megélem az álmaimat,s így nincs annyi időm az új történetekre,de még folytatni fogom.

Neked is ezt javaslom,most még elég tapasztalatlan vagy,de semmiképp se hagyd abba,ez egy nagyon jó dolog kezdete!

2012. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs az őszinteségemért, de semmi egyediség nincs a stílusodban... Szerintem ne hétköznapi témát próbálj boncolgatni, hanem először is keress valami egyedi témát, vagy olyat ami valamihez kapcsolódva aktuálissá vált.
2012. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez semmilyen. Én azt mondanám, h nincs tehetséged hozzá, bár a korodtól is függ, ha még 14 alatt vagy, bármi lehet belőled.


Problémák:


-Helyesírás. Legalább egy word helyesírás ellenőrzőt ráereszthettél volna, az othon és hasonló szavakat még az is kiszúrja.


-Mary-Sue karakterek... SENKI (kivéve a 10-13 éves korosztályt) nem szeret olyan történeteket olvasni, amiben minden szereplő tökéletes... Életszerű szereplőket akarunk, nem jóképű, sportos, izmos macsókat és angyalnál is szebb lányokat...


-Recept jellegű jellemzések... 1kg liszt, 0,5kg cukor, 1 kávéskanál szódabikarbóna... Kb ilyenek a jellemzéseid, komolyan ez jut rólaeszembe... A számokat betűvel kellene kiírni, és nem érdekel senkit, h 75 kg, írd le inkább h milyen a testalkata vagy hasonlítsd valamihez... Meg amúgy sem jó, h behozol egy új szereplőt és felsorolsz róla mindent, amit egy társkereső adatlapra írna, nem így kell. Ha fontos, majd időben megemlíted, ha nem az, akkor meg hagyd ki egy ilyen rövid storyból. Legyél kreatívabb.

2012. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm az elolvasást és a vélleményírást mindenkinek, sokat segített.
2012. szept. 16. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!