Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találjam meg? Hol keresse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg? Hol keressem? Hülyeség nekem "nyomozni"?

Figyelt kérdés
tegnap este összemelegedtem egy sráccal...együtt töltöttük a reggelt, napfelkelte stb..Csak a keresztnevét tudom, hol született, hova jár suliba(most államvizsgázik majd) és hol dolgozik.gondoltam h bemegyek a munkahelyére kicsit utána kérdezni... megadtam a számomat neki, azt mondta szombatig keresni fog. Vajon tényleg fog keresni?Hogy találhatnám meg? Kérlek segitsek!
2012. szept. 16. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Te is a meleg oldalra menj kérdezősködni.
2012. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, hogy keresni fog, szal ebből következtetve, ha nem fog keresni, akkor nem is akar megtalálni.
2012. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 - az egy dolog h mondta h keresni fog.. de nem szeretnék addig várni:D
2012. szept. 16. 17:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobb lenne,ha megvárnád míg keres.Ha meg nem hív fel szombatig mert nem akar semmit,akkor úgyis csak kínos lenne,ha felkeresnéd és magyarázkodnia kéne.
2012. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha elkezdessz nyomozni utána, és megtudja, azzal mindent elrontassz, mert baromi félelmetes dolog. olyan beteges.

ha azt mondta hív, akkor majd hív.

ha meg mégsem, akkor annyit is ért...


érted, ha felhív, az jó, mert akkor ő is akar tőled valamit. tehát akkor felesleges nyomozni utána, mert úgyis lesz még lehetőséged jobban megismerni.

ha meg nem hív, akkor csak így akart lekoptatni, hogy "majd hívlak"

akkor meg azért nem érdemes nyomozni utána, mert nem akar tőled semmit.

2012. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg amíg ő keres, mert ha el kezdessz "nyomozni",bemenni a munkahelyére az ijesztő, nem tetszik a pasiknak szerintem..
2012. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor megpróbálom elterelni a figyelmemet róla..és türelmesen várni. mást nem tudok tenni.:(
2012. szept. 16. 18:18
 8/8 A kérdező kommentje:
megtaláltam a srácot!:)van pár akadály még de hamarosan megszűnnek azok is(ha rajtam múlik:D)
2012. szept. 23. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!