Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszerelmesedtem csak elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszerelmesedtem csak elfelejtettem a nevét. Mit csináljak? Hogy keressem meg?

Figyelt kérdés

Tegnap egy koncerten találkoztam egy nagyon aranyos lánnyal csak sajnos nem voltam józan és párszor kicsit ráestem meg lépkedtem a lábán de bocsánatot kértem. Még koncert után találkoztam vele és megittunk egy sört de elfelejtettem a nevét, megadta a számát de elhagytam csak azt tudom hogy hogy nézett ki. Még ma is kimegyünk hátha ott lesz. Ha nem akkor hogy keressem meg? Nekem kell az a lány

19F


2012. aug. 25. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál, sztem sehogy.
2012. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Járj el hasonló koncertekre. Én párom is így járt velem, végül megtaláltuk egymást!:)(koncerten)
2012. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Adj ki körözést rá jobbat nemtudok.
2012. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Ugyan már! Még ha össze is jöttök valami véletlen folytán, akkor is bebaszol majd és elfelejted hogy van ő neked, aztán tök mást kúrsz meg. Az ilyen balf@sznak minek barátnő?
2012. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha esetleg van a rendezvénynek facebookos oldala, akkor ott is megpróbálhatod megkeresni. hátha felírta magát hogy ott lesz, vagy kiírod hátha olvassák a barátai :) Tanulság, a telefonszámot a telefonodba kell beírni :)


33/N

2012. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is keresek egyet koncertről, de se szám se név nem is volt. Te elcseszted az esélyedet én nem teremtettem esélyt magamnak. Melyikünk a balf@szabb? :D

30F

2012. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
megtaláltam! :D
2012. szept. 11. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ennek örülök és hogy lett meg? :D
2012. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tegnap 14:12

Hogyan?

2012. szept. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!