Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ribancnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ribancnak neznek? Nem szeretek csajokkal jarkalni inkabb pasikkal logok kis szoknyacskaba meg minden ezert gondoljak rolam? 22eves csaj.

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 22 éves lány vagyok és abból kifolyólag, hogy műszaki szakra járok, az időm 99%-ában srácokkal lógok, mégsem gondolja rólam senki, hogy ribanc vagyok, pedig ha olyan kedvem van, miniszoknyában megyek suliba... Máshol lehet a probléma!
2012. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezért. Ne tegyél semmit, egyik részről meg akarnak dugni másik részről meg irigykednek max
2012. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ASOT ***** válasza:
így van, itt talán a legfőbb gond az irigység
2012. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem neked inkább imponál, hogy leribancoznak, és itt megerősítést vársz arra, hogy az egész női nem téged irigyel. Hát nem, ebben biztos lehetsz. Értelmes emberi lény mindkét nemmel képes és akar kommunikálni, és nem kizárólag abba fekteti minden energiáját, hogy végre megdugja valaki. Ráadásul a pasikban is csalódni fogsz, mert lehet, hogy téged rántanak az ágyukba, de a hosszútávú kapcsolatról nem te fogsz eszükbe jutni.
2012. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!