Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan, hogy kipisiltetek a szobátok ablakán?

Figyelt kérdés
Pl. ha felkeltetek arra, hogy pisilni kell, de túl álmosak voltatok kimenni a WC-re.

2012. szept. 17. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:

olyan volt h a szoba kozepeig sikerult csak eljutni :D v h meg addig se :D

utolag orultem h nem a nagy dolog jott :D

2012. szept. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még oviban történt,hogy felkeltem és félálomban az ovónő szeme láttára a kukába pisiltem.
2012. szept. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
olyan nem. olyan volt egyszer h kissé ittasan mentem vissza az albérletbe és a lépcsőház ablakán pisiltem ki. de lehet h nem is kifele folyt hanem befele v megállt az ablakban. utólag is hihetetlen h ennyire hülye voltam.
2012. szept. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Móriczka és az anyukája megy a repülőgépen. Móriczka 5 perc múlva megszólal:

- Anyu pisilni kell.

Mondja az anya:

- Menjél és pisilj ki az ablakon.

Móriczka azt tette, kipisilt az ablakon. Megy arra az ellenőr, megkérdezi Móriczkát:

- Te mit csinálsz Móriczka?

- Locsolom a virágokat.

Móriczka 5 perc múlva megint megszólal:

- Anya kakilni kell.

Mondja az anya:

- Kakilj ki az ablakon.

Móriczka azt tette, kikakilt az ablakon. Megy arra az ellenőr, megkérdezi Móriczkát:

- Te mit csinálsz Móriczka?

- Bombázom a Törököket!!

2012. szept. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hat hogyne kerem!!tobbszor is!!egyszer egy hazibulin kimentunk az erkelyre es onnet pisaltunk 4-en kanonban!!

szakadt az eso,es az erkely alatt volt egy rendor-(mi nem lattuk!!)-na azt mi megontoztuk rendesen hadd nojon kisse!!

2012. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

oreg bacsika videkrol eloszor jar pesten!!a lanchidon raerik a dolog,nem gatyazik hanem eloveszi a locsot oszt hadd szoljon....!!

jon arra egy zsandar es rauvolt,;-mit csinal itt maga szemetlada?nem szegyenli a pofajat,itt mindenki elott pisalni?azonnal rakja el a pocset!ez maganak 50 pengobe lesz most!!

az oreg elrakja a bret,fizet komotosan,es csak vigyorog!!

a zsandar raformed megint,;-most mit vigyorog itten miii??

erre az oreg,; azt hiszi abbahagytam???!!

2012. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utoljára 4 évesen csináltam ilyet -.-
2012. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amikor fent laktam az emeleten,de nem használhattam a fenti fürdőt,igen xD
2012. szept. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!