Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » "Kamaszok"! Milyen a szobátok?

"Kamaszok"! Milyen a szobátok?

Figyelt kérdés

Mivel teszitek egyénibbé? Szoktatok posztereket kirakni és ha igen milyet?

:)


13/L


2012. aug. 27. 16:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
81%
A szobám: számítógép asztal+sz.gép, sarokban, falod lcd tv, szembe a tv-vel az ágy, és az üres sarokban, ahol van fény ott egy kis pálma. Nem szeretem a túlzsúfolt szobákat, nekem ez így tökéletesen megfelel. Poszteres dolgokat sosem szerettem.
2012. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
79%
Nálam perpillanat semmi sincs a falon, mert 1-2 hete festették át, de hamarosan visszarakom a falra a Rise Against-Architects-Touché Amoré turnéposzterem. Talán még rajzokat is ki fogok tenni, még nem tudom milyeneket, de elég nagy esély van rá, hogy rajzolok pár Batmant, Jokert és Harley Quinnt. :D
2012. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
71%

a falamra bakelitlemezeket akasztottam,a tükrömelőtt lóg egy scipkeszalag füllbevalótartónak és a kimódomon kis csipketerítő van

15/L

2012. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Az én szobám napsárga színű így elég színes,kisebb koromban szoktam kirakni posztereket a falra de már nem tartom szépnek úgy mert a tetőtéren van a szobám és így a plafon nagyrészt ferde de úgy egy éve ki van ragazstva a falra úgy 30 kép(szabálytalan alakban, keret nélkül)

14/L :)

2012. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Hát most nem írnám le az egész szobámat csak pár dolgot ami talán 'különlegesebbnek' számít:

-van egy parapatáblán,ez teli van tűzve mindenfélével,jó színes

-az ágyam felett felvan festve egy nagyobb idézet az álmokról,ezt fekete temperával festettem fel

- a szobám falán így végig kb egy 80cm magas fasorok vannak,hű de értelmesen leírtam,csak nemjut eszembe a neve..mindegy ezek így teli vannak ragasztva saját fényképekkel,kicsi koromból,barátokkal,álmokkal stb.. talán erre vagyok a legbüszkébb,mert nekem nagyon tetszik:)

-az ajtóm ilyen elhúzhatós és fából van, erre festettem egy nagy fát amin egy madár ül a másik pedig elszáll,ez ilyen ember magasságnál kicsit nagyobb,olyan 2m lehet

-van egy 'kreatív sarkam' ami abból áll,hogy más színű a szobarész fala,ahol van egy nagy fehér sarokasztal,fiókokkal meg polcokkal és van rajta egy varrógép meg egy nagycsomó ilyen kreatív dolog (ragasztók,papírok,varráshoz kapcsolodó dolgok,üvegfesték stb)-> ezek ilyen tárolódobozokban vannak, a falon pedig ilyen rúdra feltéve textil darabok (bocsánat,de most egyáltalán nem tudom elmagyarázni).. ez mellett pedig van egy fekete 'vas' próbababa..

-amit szeretek még a szobámban az az,hogy nagyon világos:)

-az ágyam pedig ilyen kanapás,kihúzhatós(sarokágy) az pedig teli van díszpárnákkal amiket csináltam,azok is színesek

-meg amit még szeretek az a nagy tükör,kovácsoltvas kerettel:d


Szerintem a szobám eléggé tükrözi,hogy milyen vagyok,én nagyon imádom a szobámat,mindig is ilyen szobát szerettem volna és most megvan<3

16l

2012. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
van egy 3 szekrényből álló szekrénysor, ablak előtt egy íróasztal/számítógépasztal, aztán egy polc amikre érmeket fényképeket, ajándékokat és mindenféle szir-szzart teszek fel, aztán a ferdefal alatt egy szekrény, mellette egy asztal rajta az akvárium, majd ágy, ajtó és cső...középen meg egy forgószék és egy oszlop hogy a tetőt megtartsa
2012. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,még írhattok! :)
2012. aug. 27. 20:21
 8/13 anonim válasza:
54%

rózsaszín a falam XD Az ajtóval szemben a íróasztal, gép, laptop, ajtó mellett balra egy radiátor és a cipősszekrényem, van egy ágy a szoba jobb felében, felette:

-Black Veil Brides óriásposzter

-My cheminal Romance poszter

-Bosszúállók poszter

-Green Day poszter

-Leander poszter

-Bullet or My Valentine poszter

-Evanescense poszter

-Anti Fitness Club óriásposzter és sima poszter

-Bring Me The Horizon poszter

-Két kép Andy Biersackről

az ajtó mellett balra a faltakaróposztereim, minden olyan poszter, ami az átlagos tiniknek bejönnek, de nekem nem.

Van még 2 székem, az ágy mellett egy asztal, ahol a szemcerkáimat, a körömlakkom, a hajjvasalóm és a hajlakkom tárolom kb ennyi 12/L

2012. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
54%

Én nem nagyon rakok ki posztereket, viszont nagyon szeretek fotózni, ezért a saját fényképeimet keretbe rakom és így máris egyedi, mert másnak biztosan nincs ugyanolyan képe.:)

13L

2012. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Egy faág van a falamon amiről lehullanak a virágok és a levelek alattuk pedig madarak repkednek. Alatta pedig egy I love books-os felirat különböző mintájú papírokból kivágva, A könyvespolcomon egy csomó könyv,az ajtóval szemben a falamon a tévé,az alatt pedig egy kis polc amin vannak körömlakkok és ilyesmi piperecuccok.Az íróasztalomon a laptopom meg a parfümjeim.
2012. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!