Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogy reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy reagálnátok ha egy fiú akivel egy baráti társaságban vagytok verseket ír de fél megmutatni csak elmondja hogy írt?

Figyelt kérdés

Na szóval, nyár eleje óta együtt lógok egy nállam 2 évvel idősebb lánnyal akit 3os korom óta ismerek, és hülyén hangozhat de az óta tetszik, meg még egy-két haverunk is így bandázik velünk, már elmondtam neki hogy mit érzek, kétszer is próbálkoztam nálla, 1 hónap alatt, és elmondtam neki hogy írtam neki verset de félek megmutatni. Tehát nektek az ha egy fiú kitartóan közd értetek, és még szerelmes verset is ír nektek, nem is egyet, az tetszik/bejön??


19 éves elkeseredett művészlelkű fiú.



2012. szept. 17. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Én félnék megnézni, mert ha esetleg nem tetszik, vagy béna versek, béna rímekkel, akkor azt meg kell mondanom neki és megbántódna. De nem tudnék úgy tenni, mintha tetszene, mert engem az ilyen "versek" borzasztóan idegesítenek. Nem mondom, hogy a te verseid ilyenek, csak benne van ez is a pakliban. Egyébként ide nem írnál le egyet? Itt úgysem ismer senki. :)


24/n

2012. szept. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mókusgyilkos ***** válasza:

hát mivel ezeknek a 90%a olyan minőségű h versnek hívni őket nem picit sértő a versekre nézve + még meg se mutatod: miért kellene neki tetszenie?

én is tudom mondani h írtam ezt v azt ha 1x már nincs meg akkor nem lehet bizonyítani kitudja lehet csak a levegőbe beszélek nem?

2012. szept. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem állatian bejött a vers. Lehet, hogy nektek nem tetszik de engem annyira megfogott, hogy ilyen érző szíve van, hogy imádom érte . Ide írom a verset. Lányok döntsetek ti, hogy hogy Ti miként viszonyulnátok a fiúhoz, ha Ti is ilyen verset kapnátok.


Szemed Színe


Barna a szemed

Nem, nem barna,

Fekete.

Talán fekete sem.

Kék talán,

Kék mint a tenger

Forró napsütésben

Fodros fehér hullámok

Ölében.


Kék a szemed, mint tenger a napban,

Vagy sötét, mint üstökös csóvában a bíbor.

Néha zöld, mint a haragos örvény,

Mely sötét hullámok közül gyűrűzik

S lehúz mindent.

Néha barnának látom a szemed,

Dióbarnának.

Nagy kifejező szép szemek,

Melyek szó nélkül is mindent elmesélnek,

De csak nekem mesélnek, Másnak senkinek.

2012. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy rövid sorokba tördeled, még nem lesz vers. Egyébként is zagyvaság.


Btw még mindig kíváncsi lennék a kérdező versére.

2012. szept. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan brutálisan reálos vagyok, hogy nem egyszer konfliktusokba keveredtem az irodalomtanárommal, mikor buzgón próbáltam neki bebizonyítani, hogy az irodalom azért egy rakás sz.r, mert életképtelen, túlérzelmes, antiférfi emberek írták szinte az összes verset és ezt mi kötelező jelleggel tanuljuk, hogy ők túl szerencsétlenek voltak ahhoz, hogy csendben szenvedjenek.

Ma mindenki gondolkodás nélkül leb.uzizza SP-t, pedig Petőfi is egy nyeszlett szerencsétlenség volt, akinek nem nagyon volt sikere a nőknél, és Szeptember végén c. versében is azon morfondírozik, hogy asszonypajtás vajon lelép e gondolkodás nélkül egy új hapsival, ha ő idő előtt elhalálozna?


Az irodalomtanárom kevéssé értékelte az okfejtésemet. :D


Így emiatt nekem a szerelmes versek nem imponálnak, mert még talán mondjuk Ady komolyan megszerkesztett verseket komponált, a kamaszok érzelmeinek béna rímpárokba foglalása aligha nevezhető művészinek vagy romantikusnak...

2012. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A legszebb Virághoz


Szeretett ihletőm, te gyönyörű virágszál,

Tehetném lekem érted odaadnám,

Tudom nem azt érzed mint én,

Vallomásom eme dal, és írója érted ég.

Az mit érzek összinte és valós,

Tudom őrült dolog de ez nekem így jó.

Nem kell nekem, csak te és más senki,

Ez a kín mely bennem ég, oly pokoli,

Hogy beleőrülök, de csak te érted.

Miattad szívem visz s nem az eszem,

Lelkem pedig csak vár tétlen,

Őrültségre készen.

Telik az idő és egyre mélyebb a vérző seb,

Egy seb, mit ahogy csak bírok elrejtek.

Folyamatosan múlik s pereg, lelkem vele remeg,

Azt mondtad, ha meglátnád versem mit rólad írtam,

Szíved is megszakadna, s én szeretlek, ezért nem mutattam.

Én továbbra sem változok,

S őrült tett hílyán a csodában bízok.

De mostmár úgy érzem eleget szenvedtem,

Előre bánom mit még meg sem tettem,

De nem tudom meg bírom-e?

De küzdök érted bármeddig ha kell,

Mert bennem ősi lélek nőtt fel.

Küzdök örökké, és sosem adom fel,

Akkor sem, ha lelkem végül a pokolban hamvad el.



Kértetek egy verset megítélésre nos itt van egy saját amit az addot lányról írtam...

2012. szept. 17. 16:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kértem, hogy mutass meg egyet, és most légyszi ne haragudj meg, de szerintem nem jó. Klisés, és megint csak azt tudom mondani, hogy a rövid sorok miatt nem lesz vers a vers. Azon kívül sok a helyesírási hiba is: vesszők, "hílyán" stb. Sajnálom, ha nekem írtad volna, nagyon nem tudnál vele meghódítani. A gesztus értékelendő, de a vers maga nem. :) Bocsi még egyszer.
2012. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!