Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő már az ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő már az ismerkedési fázisban a volt kapcsolatáról beszél az már bukó igaz?

Figyelt kérdés
Most nem feltétlen hogy milyen jó volt,hanem beleavat bizonyos dolgokban és panaszkodik hogy most régen szakított és ilyenek.
2012. szept. 17. 11:54
 1/8 A kérdező kommentje:
* nem régen
2012. szept. 17. 11:55
 2/8 anonim ***** válasza:
nem feltétlen bukó,ha el tudod viselni a 2. helyezést:D
2012. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szidjad a srácot.Amúgy szerintem ha "beavat" mindenbe,akkor inkább már megbízik benned,szerintem ettől még lehetesélyed:D elfelejteted vele a srácot:D
2012. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne bunko? Attol függ, hogy mit akar ezzel? (Tiszta vizet önteni a pohárba, vagy megfogalmazni az elvárásait, ....) Ha csak ez a témája az zavaro. ( Vagy olvastad a bunkoság 1000 ismérve c könyvben?)
2012. szept. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,mert sok helyen azt hallottam és sokan mondták,ha valaki a volt kapcsolatáról kezed el nyavajogni akkor az a nő a barát kategóriába akar sorolni téged és hogy lelki szennyesnek akar használni ,hogy valaki megsajnálja és legyen kinek kiönteni mindig a lelkét.
2012. szept. 17. 12:03
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es:

nem bunkó,hanem BUKÓ!

2012. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig lehetne elirás is, simán bunkó. F@szt se érdekel az első randin, hogy milyen lelki válsága volt az elöző kapcsolatában a volt barátjával vagy mennyire gonosz volt vele az anyósa meg ilyenek. Mi közöm hozzá?
2012. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok


Szerintem az ha elsőre barát kategóriába sorol téged egy lány egyáltalán nem baj,sőt szerintem mivel úgysincs olyan szoros jó fiú-lány barátság,idő után szerelem lesz,és szorosabb lesz az a kapcsolat,legalábbis nekem ez a tapasztalatom,nekem a mostani barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt,pedig úgy ismerkedtünk meg,hogy csak barát,fél évig tényleg csak barát volt,aztán szerelem lett és nagyon jól megvagyunk;) szóval szerintem nincs nagy baj

2012. szept. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!