Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányos fiúkra bukó (meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányos fiúkra bukó (meleg vagy bi) pasiktól kérdezem (? )

Figyelt kérdés

Miért bukik egy férfi lányos fiúra?


Én is meleg vagyok, de éppen ezért vágyom a férfias pasikra, mert a lányos pasiknál nem érzem, hogy fiúval vagyok.

Ha nőkre buknék, nőkkel lennék.


A lányos pasi mellett nem kihívás férfinak lennem, és a lányos pasiktól nem is tudom eltanulni a férfiasságot. És a lányos fiúk mellett úgy sem tudom férfinak érezni magam, ahogyan egy igazi nő mellett.


És mivel férfinak születtem, ezért teljes, egészséges és harmonikus csak férfiként lehetek, ezért illik annak is érezni magamat.


Tehát mit tud adni egy férfiatlan srác egy pasinak?


2012. febr. 19. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
13%

Az embereknél elég egyértelmű hogy ki a férfi és ki a nő.

A melegeknél viszont nem tudom hogy van...de szerintem azoknak jönnek be a nőies melegek, akik férfiak akarnak lenni, de nem olyan erősek, hogy "uralkodhassanak" egy erősebb meleg felett...

2012. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

#1: Ha nem neked szól a kérdés, miért válaszolsz? Vagy válaszolj, bánom is én, csak ne beszélj hülyeséget. Eleve "emberek" vs. "melegek"? És mióta szól a párkapcsolat uralkodásról?


Kérdező: Kezdjük azzal, hogy az emberi szexualitás egy spektrum, nem egy poláris dolog. Az emberek nagy része képes vonzalmat érezni nők és férfiak iránt is, szerintem egyáltalán nem meglepő, hogy egyesek vonzalmat éreznek a nőies férfiak iránt.

Hogy miért? Na ez egy nagyon jó kérdés. Eleve még azt sem tudjuk, miért lesz bi/homoszexuális valaki, anélkül pedig elég nehéz megmagyarázni, hogy miért buknak egyes melegek a nőies, mások a férfias férfiakra.


Ez szerintem csupán ízlés kérdése, nem kell bele semmi filozófiai maszlagot belevinni, nekem más az "esetem", mint neked, ennyi.

A premisszáid számomra nehezen értelmezhetőek. Nekem nincs szükségem arra, hogy "kihívás" legyen férfinak lenni a párom mellett, és főleg nincs szükségem arra, hogy "férfiasságot" tanuljak tőle.


Hogy mit tud adni nekem egy férfiatlan srác? Nos, kezdjük a jó öreg szexuális vonzalommal :) Világéletemben az ilyen srácok vonzottak, sosem találtam a "férfias" férfiideálokat szexinek. Ugyanakkor nem igénylem azt sem, hogy a párom nőies jellemvonásokkal rendelkezzen.

Hogy még mit kaphatok egy férfiatlan sráctól? Szeretet, törődést, gondoskodást. De ezeket szerintem mindenki megkapja a párjától, függetlenül az illető nemétől és identitásától.

2012. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pontosan tudtam hogy mit írok...nem az uralkodásról szól, de akik férfias melegek szeretnének lenni de alapból nem annyira kemények, azoknak jobb egy lányos meleg hogy a férfias tudjon lenni a domináns nem?
2012. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 alon10 válasza:
25%
te kajak meleg vagy háááááááááááááááááááááááh!!!!!!
2012. febr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Én hetero vagyok, de ha látok szép, lányos, fiatal fiúkat, azért be-beindul a fantáziám.
2015. jan. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!