Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak vagány, de érzelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak vagány, de érzelmes lányok?

Figyelt kérdés
Akiket nem érdeklik a problémák, mindig jókedvűek, mindenbe benne vannak de ugyanakkor érzelmesek és esetleg kicsit félénkek is.
2012. szept. 17. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vannak
2012. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jelen. Ma pl. kicsattanok az eletkedvtol, legtobb baratom emiatt ragaszkodik hozzam, mert mindig azt mondjak, ha a kornyezetukben vagyok mindig felviditom oket. Ertek ehhez es folyamatosan marhulok es megnevettetem az embereket.

Felenk vagyok, de csak addig, mig jobban megismerek az illetot es aztan teljesen laza vagyok es adom onmagam.

Erzelmes is vagyok, ha szeretek valakit, akkor azt teljes szivvel teszem es probalom bearanyozni a napjait es ki is mutatom a ragaszkodasom.

2012. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Biztos vannak az elmegyógyintézetben. :D

Bár bocsi, de olyan embert akit nem érdekelnek a problémák, jókedvű, érzelmes és félénk egyszerre nem tudok most elképzelni.

Mert ha egyszer érzelmes, akkor a problémáival igenis foglakozik...

Ha pedig félénk, akkor nincs "benne mindenben"...


Nem tudom mire gondolsz..

Egy skizofrén lányra?

2012. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
van, mint pl én :) és érdekelnek a problémáim de nem hozom nyilvánosságra őket.. :)
2012. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
akkor ez csak a fiúkra jellemző h sz@rnak bele a problémákba és max röhögnek 1 jót? :D
2012. szept. 17. 14:27
 6/11 anonim ***** válasza:
csak azt mutatják :) szerintem :)
2012. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

én ilyen vagyok fiúba, ezért keresek ilyen lányt :)

jó ha vmi nagy problémám van akkor nyilván érdekel meg ha tudom megoldom, de nem idegeskedek rajta. mindig laza vagyok és jókedvű, nem ilyeneken agyalok úgy értem :)

2012. szept. 17. 14:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Hányéves vagy?
2012. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
úgy kb 22 :)
2012. szept. 17. 15:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Vannak, pl. én is ilyen vagyok. Igyekszem mindig jókedvű lenni, a barátaimat mindig fel tudom vidítani. Társaságban merész vagyok és simán beszélgetek bárkivel bármiről. Persze ahhoz ismerni kell a másikat egy bizonyos szinten.

Ha egyedül vagyok, akkor jön elő az érzelmes, problémákkal törődő oldalam. Mondjuk társaságban meg félénk is vagyok néha, hogy már említsem az összes felsorolt dolgot a kérdésben. Nem próbálom magam és a környezetem sem áltatni, hogy én milyen hű-de-vidám, problémamentes, leszarok mindenkit ember vagyok, hanem ha nem is direkt, de valamilyen szinten kimutatom a jelenlegi hangulatomat, és a barátaim mindig rögtön látják, ha valami baj van.

2012. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!