Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért húzza az agyam ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért húzza az agyam ez a lány? (valaki segítsen! )

Figyelt kérdés

Egy lánnyal elmentem meginni egy sört és az lett a vége, hogy megnéztünk egy filmet egymás mellett fekve az ágyban, de amúgy semmi nem történt, talán történt volna, ha hagyja, hogy ott aludjak.


Utána egy hétig rám se nézett, hozzám se szólt, sőt el is küldött.


Most írtam neki a facebookon hogy mi ez erre nekiállt itt nekem panaszkodni hogy hogy képzeltem hogy én feljövök, meg ott oda lefekszem meg minden, meg ez megaz. Szóval számonkért olyan dolog miatt ami akkor ott őt nem zavarta!! Ez biztos!!


Nos én már rég elfelejtettem volna ezt a lányt, de most olyan energiákat mozgatott meg, hogy idő kell, mire feldolgozom, szándékosan csinálja?


Most az a helyzet, hogy visszafogottan, de dumálgatunk facebookon, viszont még amikor kezdte ezt a kálváriát akkor nőiesen letörölt, gondolom ezzel is erősítve a távolságtartás illuzióját.


Van rá esély, hogy lerendezi magában a dolgokat és végre őszíntén nyit majd felém újra valamikor, vagy tényleg valami baj lehetett ezen a randin? (amúgy barátja van akivel 2 éve jár, a srác kicsit hasonlít rám)


Ilyenkor amúgy elhiteti magával is, hogy én egy szemét gyökér vagyok aki paraszt vele, vagy azért ő is tudja, hogy ez műbalhé??.. :/ mert ha utóbbi akkor nincs gáz, de ha az előbbi az nagyon szarul esne.


2012. szept. 17. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

akkor jolesett neki, de megbánhatta.


Szal felejtsd el.

2012. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2 éve barátja van,és más pasikkal fekszik egy ágyba? Te sem vagy egy szentlélek,de azért durva a csaj..
2012. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ott aludni nem aludhattam.
2012. szept. 17. 22:33
 4/11 A kérdező kommentje:
pedig akartam :P
2012. szept. 17. 22:33
 5/11 A kérdező kommentje:
De valaki leírhatná tényleg, hogy mit érezhet, mert az egész önbecsülésemet porig rombolta most ez :/
2012. szept. 17. 22:35
 6/11 A kérdező kommentje:
Mint valami bomba amit becsempésznek egy szent épület közepébe, aztán bumm.... szedd össze magad.
2012. szept. 17. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:
mert visszafogott voltál,és nem történt semmi,és azt hiszi,hogy nem tetszik neked.
2012. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ne legyél így ki egy csaj miatt(csajként mondom..:D:D) megbánta, hogy veled akkor "együtt volt" és így próbálja ezt jóvá tenni nem a te hibád hanem az ővé. ne érezd tőle magad rosszul.
2012. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

miért bánhatta meg?

-> a barátja miatt

akkor tetszem neki még mindig?

-> ha igen akkor boldog vagyok akkor is ha nem változik a helyzet

-> ha nem eláshatom magam és nagyban meg kell változnom


szóval ez nem játék.

2012. szept. 17. 22:53
 10/11 anonim ***** válasza:

te meg hülye vagy.


Megbánta mert van barátja.

Normális esetben nem érez feléd semmit, mivel van barátja.

Vagyis azért küldött el mert van barátja.

És azért törölt le mert vna barátja


Következtetésképp:

===> Nemérdekled.


Ha meg ezért valami "elmeroggyant" megváltoztatásba gondolkozol, akkor meg hülye is vagy.


Én 7 évemet basztam el egy nőért. Megváltoztam, de csak azért, mert megakartam neki felelni FELESLEGESEN. (nem kiabálásképpen írtam nagy betűvel).


Ha nem akartam volna neki megfelelni, és lebeszéltem volna magam róla most NORMÁLIS lennék.


De nem, így most teljesen felöröltem magamban mindent ami még őrölhető volt.


GYÓGYSZEREKEN élek iskolába menet. Utolsó évem de még muszály így mennem, mert különben a stresz SZÉTŐL.


Szóval, dolgozd fel, és ne változz meg, mert ilyen leszel mint én.

2012. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!