Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen, mi lehet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Facebookon a lány ismerőseim megint kiírnak ilyeneket:elutazok.(amsterdam)..helyre .(28)..hónapra

ez mi lehet megint? :D


2011. nov. 21. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

A Facebook amerikai alapítású ismeretségi hálózat, amely 2004. február 4-én kezdte működését. Eredeti neve a Thefacebook volt. A világ egyik legnagyobb ismeretségi hálózata, amely 2011 februárjára már több mint 637 millió regisztrált felhasználóval működött.[2] A 2009. januári Compete.com rangsorolása alapján a Facebook a világ leggyakrabban használt szociális hálózatává vált, a havi aktív felhasználók száma szerint, megelőzve a My Space nevű közösségi oldalt.


A rendszer használata ingyenes, egy egyszerű regisztrálással lehet meghívás nélkül hozzácsatlakozni, szemben a 2010 végéig meghívásos alapon működő magyar iWiW-vel. A felhasználók létrehozhatnak egy személyes profilt, kapcsolódhatnak ismerőseikhez, csoportokhoz és rajongói oldalakhoz egyaránt, valamint üzeneteket válthatnak és eseményeket szervezhetnek. Az üzenőfalon keresztül híreket, információkat, weboldalakat és videókat is megoszthatnak egymással. Városok, munkahelyek, felsőoktatási intézmények vagy régiók (például Magyarország) által szervezett közösségekhez csatlakozhatnak, és érhetnek el bennük másokat. A saját hálózaton belül a mások adatlapja részleteiben is látható, míg más közösséghez tartozó felhasználó adatlapja nem, de ez függ a felhasználók egyedi beállításaitól is.

2011. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne is mond nalam is ez van!de mar kideritettem.ez egy mellrak elleni kampany!engem ki idegelnek
2011. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
akk rosszul tudtam de nekem ezt mondtak :S
2011. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tehát, ennek sincs semmi értelme? :D
2011. nov. 21. 22:11
 5/8 A kérdező kommentje:
3. te hogy tudod?
2011. nov. 21. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:
(Én csak kommenthuszárról tudom.) A születésnapra épül az egész. Hónapokhoz írnak helyeket, asszem 2 közül választhat, és annyi ideig marad ahányadikán született.
2011. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :)
2011. nov. 21. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyerünk, hölgyek, ismét mellrák elleni kampány hónap van. Talán mindannyian emlékeztek arra a kampányra, amikor a melltartótok színe és az, hogy hol hagyjuk a táskáinkat volt az állapotunk (itt a facebook-on). Ez annyira széles körben terjedt el, hogy még a hírekben is megemlítették, és az állapotok folyamatos változása rengeteg ember figyelmét felhívta a problémára.


Ne mondjátok el a férfiaknak, hogy mit jelent az állpototok! Másold be ezt az üzenetet és küld el minden nőnemű ismerősödnek hogy megláthassuk, tudunk e ismét olyan hangosak lenni, mint tavaly. Most a születésnapunkat használjuk fel hozzá. Írd ki állapotodnak, hogy" Elköltözök (születésed hónapja) -ba (születésed napja) hónapra. Pl: febr.14-én született: Elköltözök Londonba 14 hónapra.


Kulcsa a hónapokhoz: Január:Mexico, Február: London, Március: Miami, Április: Dominikai Köztársaság, Május: Franciaország, Június: Szentpétervár, Július: Ausztria, Augusztus: Németország, Szeptember: Hollandia, Október: Amszterdam, November: Las Vegas, December: Kolumbia.



Ezt küldték nekünk körbe. Szerintem baromság, ettől nem fog meggyógyulni senki. :/

2011. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!