Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék zenész lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék zenész lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sajnos egyszerűen nem érdekel semmi más elfoglaltság a zenélésen (gitár, voltam együttessel is fellépni) és zenehallgatáson kívül (na jó, számítógépes játékok néha-néha és programozás, de most égessem magam ezzel?). Meg ránézek más lányokra, de többségük sajnos nem tud megfogni, közönségesnek találom őket, meg aztán tuti elutasítanának, amiért nincs közös érdeklődésünk.


Viszont van egy régi lány ismerősöm, aki zongorázik, mikor pedig egy zenekarban játszottunk, akkor egyszerre volt billentyűs és énekes. Na az ilyen lányok nagyon az ideáljaim tudnak lenni.


Csak hol találok több ilyen beállítottságú lányt? Biztos most szörnyű alaknak néztek, de sajnos tényleg nekem a zene az életem, más lánnyal már voltam, de szétmentünk, annyira két külön világ voltunk.:(


20/F


2012. szept. 18. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Zeneiskolában.
2012. szept. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Klasszikus zenei koncerten mondjuk van egy pár, vagy az Akadémián. Mondjuk szkeptikus vagyok, hogy tényleg ez ennyire fontos lenne-e.
2012. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én billentyűs-énekes vagyok, igaz fiú, de mondjuk én sem találok zenész, vagy zenei érdekeltségű lányt magam mellé :(
2012. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Üdv a klubban haver. Nekem már az is csak jó lenne, ha a lányt érdekelné, hogyan játszom.
2012. szept. 18. 20:04
 5/5 2126 válasza:

Szerintem biztos akadnak ilyen lányok, mert én például imádom a zenét, igaz hangszeren sajnos nem játszom, de mindig is terveztem, hogy megtanulok.

Szóval csak fel a fejjel:)

20/L

2012. szept. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!