Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha egy pasinak az arca...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy pasinak az arca nem tetszik nektek, akkor mi az a dolog ami miatt hajlandoak lennetek vele tovabb ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tehat mely dolgokkal tudja azt nalatok ellensulyozni. Mert azt tapasztalom ha lemegyek bulizni es odamegyek egy lanyhoz, ranez az arcomra es ha nem egy hudehelyes szabalyas arcu, babaszemu szepfiut lat akkor rogton reflexszeruen lekoptat. Ugye ti nem vagytok ilyenek? Tehat mivel lehet ezt ellensulyozni hogy ettol az arcdologtol eltekintsetek. Most nem arra ertettem, hogy apolatlan a pasi arca, zsiros a haja, tele van pattanassal stb, hanem arra, hogy apolt az arca de nem helyes. Mivel lehet ellensulyozni? Jo felsotesttel? Nagyon megnyero stilussal? Jo beszelokepesseggel? Full jo ruhazattal? Intelligenciaval? Stb.
2012. szept. 9. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A lányok erre mind hazudnak. Pénzzel lehet ellensúlyozni, mással nem.
2012. szept. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha vonzódom hozzá, működik a kémia köztünk, akkor édesmindegy, milyen az arca vagy a teste. A mosoly, a vidám tekintet, kiegyensúlyozott arckifejezés amúgy sokat dob, megszépíti a kevésbé szabályos arcú embereket is.
2012. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mukodik a kemia. De ez hogy derulhet ki, hogy mukodik e ha odamegyek egy lanyhoz es eselyt sem ad, hogy beszelgethessunk es rajohessunk, hogy mukodne e a dolog? Mert ha nem ad eselyt akkor nem tudok tovabblepni. MARPEDIG 30 bol 30 lany nem adott nekem erre fikarcnyi eselyt sem.
2012. szept. 9. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Hú ha nem jön be az arca,akkor semmilyen más dolog nem segíthet,hogy tovább ismerkedjek vele. Mindennek klappolnia kell.


Egyébként komplikált a dolog.Ha eleve úgy néz ki,ami nekem bejön(lehet nem olyan,aki alapból tetszene,de a szituáció rátesz,plusz van benne sárm...úgynevezett swagger a pasi,aki lehet esélye). De lehet bármilyen megnyerő stílusa,ha egyszerűen nem jön be.Az én kedvem pl simán elveszi az,ha totál jóképű a srác,jó az összkép,de ócska topis a cipője és a nadrágja! Zsíros hajat meg ilyeneket nem veszek bele.


Kell valami ami megfog benne külsőre és belsőre is.Keanu Reeves hasonmás is el tudja magát vágni előttem egy rossz szöveggel,vagy nyomisággal :)

2012. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
aki lehet esélye helyett,akkor lehet esélye-t akartam írni bocs
2012. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!