Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb szinglinek lenni ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb szinglinek lenni ugye?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 12:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen! A mai világban jobb.
2012. szept. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
elsőtől kérdezném: miért milyen a mai világ?
2012. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
nem az első vagyok, de a mai világ szar, minek bizz meg bárkiben is átbasznak úgy is, inkább csak megkúrom a sok sunát azt annyi 18/f
2012. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Jobb a francot! Ez olyan, mint amikor a csúnya emberek azt mondják, nem a külső a lényeg. Nem a f*szt! :) Szinglinek lenni magyarul lúzerség.
2012. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút, a golyómnak kell a folyamatos konfliktus még otthon is.


26/F

2012. szept. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

2. vagyok - 3.-nak

18 évesen biztos nagy élettapasztalattal rendelkezel -.- és élj nyugodtan abban a hitben, hogy úgyis mindenki átver és csak kihasznál mert mindenki szemét meg bla bla bla....

2012. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja, rohadt divatos, durva szöveget csapott elénk a két kemény. Tuti, hogy még az életben nem értek csajhoz, de már látták pár filmben, mit kell ilyenkor mondani. Szerintem egyik sincs 18. Majd kinövik. :)
2012. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
és az ha szinglinek kell lennem? nincs válsztásom.elkövettem egy hibát ami miatt ez vár rám örökre.
2012. szept. 18. 13:31
 9/19 anonim ***** válasza:
helyzettol fugg. ha nincs normalis lehetoseg, akkor igen jobb. inkabb varj egy normalisra, minthogy csak azert osszegyere valakivel, mert kicsit tetszik, vagy kedves, na meg hogy ne legy cink, h nincs kapcsoltod..szinglikent keresheted az igazit, de ha mar van valakid, akkor nem tudod, vagy legalabbis elegge aljas dolog..
2012. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

jólvan...7.-nek

2. vagyok

ha a "két kemény" kifejezés alatt rám is gondoltál akkor reagálnék a válaszodra:

először is abban igazad van, hogy még életemben nem "értem" csajhoz mert én is nő vagyok, komoly párkapcsolatban élek és vannak tapasztalataim az emberekről, feltételezéseddel ellentétesen már elmúltam 18 éves, és nem, nem szeretném kinőni azt a hitet, hogy nem minden ember egy szemétláda, aki csak átver és vannak normális emberek is a Földön

persze csak ha nekem céloztad amit írtál...

2012. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!