Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jobb: szinglinek lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb: szinglinek lenni vagy párkapcsolatban? És miért?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat szeretnék...
2011. máj. 20. 19:29
1 2
 1/11 szamóca. ***** válasza:

a legjobb jó párkapcsolatban. de ez ritka mint a fehér holló.

azután inkább szingliség, és a legrosszabb rosszabb párkapcsolatban.

szerintem nem kell indok:D

2011. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szingliként nem jó lenni sokáig, egy rövid ideig pár hónapig elmegy de aztán sokan rájönnek h hiányzik egy társ...aki átölel és szeret, mert a szinglik max egy-éjszakás kalandokat keresnek ugye.....


Párkapcsolatban meg akkor jó lenni ha nem azért vagy párkapcsolatban h elmondhasd h neked is van párod és van kit megdugni..hanem mert tényleg szereted és örömmel tölt el minden pillanat mikor vele vagy és akkor megnyugszol, eltölt a nyugalom DE! ott is kell levegő!!!!!!

Azaz szabadságot egy kicsit hagyni kell a másiknak időnként mert ráunnak egymásra vagy betokosodik a kapcsolat és évek után abbol lesznek a zsörtölődések...

2011. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Szinglinek lenni sokkal jobb. Köszönöm, de én nem kérek a lakásomba egy személyre szabott ellenséget.


Egy oka lehet hogy komoly párkapcsolatba keveredjek és ez a gyermekvállalás, más okot nem látok.

2011. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vagy lehet h néha szeretetre is vágyik az ember,nem csak eszetlen dugásra...pl. nekem baromi jól esik,ha a bnőm odajön,megölel,stb.
2011. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha jobban belegondolok mindkettőnek van előnye és hátránya.

Szingliség előnye, hogy nem kell beszámolnod senkinek hova mész,mikor jössz, ha egyedül élsz nem baj ha nem főzöl, max rendelsz egy pizzát vagy sütsz 2 tojást és kész. A pénzed csak a tied, te osztod be, magadat hibáztathatod ha elfogy vagy te verheted el ha kicsit több lé jött be a kasszába.

Hátránya: rossz hogy nem hiányzol senkinek úgy ahogy egy szerelmes férfinak hiányozhatsz, a család az más! Nincs akitől kapj egy smst, olyat amin elmosolyodsz mert csak te olvashatod el olyan a tartalma. Nincs kihez odabújni esténként, nincs aki szeretgessen úgy ahogy egy nőnek szüksége lehet ilyesfajta szeretetre, szerelemre.

Ha van pasid, előnye: jó vele mindenhová elmenni, nyaralni, kirándulni, moziba, megosztani mindent, örömödben osztozik, bánatodban melléd áll, segít amiben tud, a vállán kisírhatod magad. A problémáiddal többé nem vagy egyedül, barátnők esetleg irigykedhetnek (független attól hogy a kinézete nem az ő ízlésük, maga a tény hogy nekik nincs, neked van pasid, tapasztalat!).

Hátránya: ha együtt éltek főzöl, mosol, takarítasz, azaz háztartást vezetsz onnantól. Nem lehetnek nagyon titkaid, mert az bizalmatlanságot szül. Nem lesheted annyira a fiúkat. Nem csak a tiéd a fizetésed ha együtt éltek.


Mindezt összegezve én boldog párkapcsolatban élek, és a hátrányok nagyon nem tudnak érdekelni, mert szerelmes vagyok és a párom is, és mindenben mellettem áll. :)

2011. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19.41-es, neked az a bajod vele, hogy még nem volt olyan valaki aki tényleg teljes mértékben elfogad, szeret tiszta szívéből, hűséges és ha átöleled hatalmas nyugalmat és boldogságot érzel. Remélem mégis megtalálod és változik a véleményed. Biztos sok csalódás volt az életedben, sajnálom...
2011. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

tökéletesen egyet értek Szamócával!

jó párkapcsolatban élni bizonyára nagyon jó, rosszban pedig sz*ar és értelmetlen. akkor inkább egyedül.

2011. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

"Biztos sok csalódás volt az életedben, sajnálom..."


Mit sajnálsz nem világos. Mint irtam egyedül lenni jobb mint párban, akkor sajnálhatnál ha itt lenne valaki aki uralkodik vagy uralkodni próbál rajtam, akinek meg kell felelnem, neki, családjának, barátainak.


Nem értem mi ez a ha egyedülálló = fél ember alapgondolat és hogy minden áron kell keriteni valakit aki itt lézeng mellettem. Miből ered ez? Egyedül lenni, szingliként élni teljesen jó, szóval engem nem kell sajnálj.


Ez nem jelenti azt hogy én ne kerültem volna nőügybe évek óta, keveredem nem is ritkán, de egyéb kötelezettségek nélkül. Mi ezzel a baj? Nincs meg a romantikus filmekben bemutatott filing?

Az élet az egy nem egy romatikus film.


Egy komoly kapcsolat nem abból áll amit ilyen filmekben látsz, ezeknek a filmeknek a nagy egymásra találásnál végük van, az utolsó képkocka mikor belegyalogolnak boldogan a naplementébe.

De után jön az együttélős rész, az már nem ilyen egyszerü és vidám, kompromisszumok tömbkelege, különben nem müködik.


Ezt müködőképesen fenntartani egy feladat, egy munka, ezt a melót én csak akkor vállalnám be, ha gyermekvállalás lenne a cél. Egyéb esetben miért tenném, mi az ami ezt indokolná? Nem félek a sötétben, el tudok egyedül aludni, csak emiatt igazán felesleges még valakinek az ágyamban lenni, még a levegőt is elszívja előlem:-)


Szóval nem kell engem sajnálj, nagyon jó élet szinglinek lenni. Inkább azt javaslom próbáld ki te is, mig nem tör rád a gyermekvágy.

2011. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szamóca. ***** válasza:

"valaki aki uralkodik vagy uralkodni próbál rajtam, akinek meg kell felelnem, neki, családjának, barátainak." - nnna ez a ROSSZ kapcsolat:D

de mi van azzal ahol nincsenek iylen kényszeres kisajátítós börtönszerű f*szságok?

ahol a szerelem és a párkapcsoalt tényleg arról szól, hogy jól érezzük együtt magunkat, úgy ahogy van, és nem kötelezzük a másiakt az égvilágon semmire? ahol nem kompromisszumokról kell beszélni, hanem minden jól megy, közös az akarat?:D

ilyen nem létezik? hát lehet hogy nem amúgy, nem találkoztam még vele csak reménykedem benne... de ne lőjétek ki a rózsaszín lufikat, még fiatal vagyok a halálhoz.

2011. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"ilyen nem létezik?"


A romantikus filmekben igen, de ott sosem mutatják be a hosszú együttélős részt, mert akkor már filmdráma lenne.

2011. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!