Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te válaszolnál így? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te válaszolnál így? (lent)

Figyelt kérdés

Ha a postaládádban találnál egy kedves levelet egy ismeretlentől, aki fényképet is mellékelt magáról, visszaírnál? Esetleg ha szimpatikus a fotó, meg az írása is tetszik, az amit írt nagyon meghatott... Te annyiban hagynád? Vagy valami jelét adnád annak, hogy elolvastad levelét és tetszett?


Talán nem ez a megfelelő kategória a kérdés kiírásához, de minél több választ várok.



2012. szept. 18. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy válaszolnék, ha már vette a fáradtságot és írt egy levelet, ennyibe az én ujjaim se fognak beletörni.
2012. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Én nem. Feljelenteném zaklatásért a jóembert.
2012. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
En valaszolnak neki, foleg ha szimpatikus foto alapjan, akkor meginkabb. Mondjuk azert ugyelj, nehogy valami beteg allatot fogjal ki.
2012. szept. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Hát én nem válaszolnék.

Szerintem gyáva és férfiatlan az aki így próbál ismerkedni. Ha tudja hol lakok legyen benne annyi, hogy ott vár a lépcsőháznál/háznál mikor hazajövök és beszélgetni próbál velem.


28/n

2012. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Férfiatlan".... :D:D


Mert ti nők aztán nem tudtok elfogadni akármit ha nem áll oda, markolja meg a feneketek, és smárol le. Természetesen legyen izmos, pénzes és jóképű.


Miért ne lenne jó ez a megoldás? Hiszen nem is erőszakosan teszi, kikerüli a lehetőségét hogy paraszt módon elküldjék (mert ez gyakori), és normálisan megfogalmazta a dolgokat, sőt, képet is mellékelt, hogy lássák az arcát. Problem, kedves 28 éves hölgy?

2012. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Válaszolj és adj neki egy lehetőséget.
2012. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Miért ne lenne jó ez a megoldás? Hiszen nem is erőszakosan teszi, kikerüli a lehetőségét hogy paraszt módon elküldjék (mert ez gyakori), és normálisan megfogalmazta a dolgokat, sőt, képet is mellékelt, hogy lássák az arcát. Problem, kedves 28 éves hölgy?"


Leírtam, hogy nekem mi a véleményem, és rám ez milyen hatással van. Problem?


"Mert ti nők aztán nem tudtok elfogadni akármit ha nem áll oda, markolja meg a feneketek, és smárol le. Természetesen legyen izmos, pénzes és jóképű. "


Ez egyáltalán nem így van, csak ti pasik kiválasztjátok mindig a topmodell csajokat, akiknek tényleg ezek a külsőségek a lényegesek.

Egy normális nő nem fog elhajtani paraszt módon.

Ahogy vannak bunkó paraszt férfiak, úgy vannak bunkó paraszt nők is. De ezeket nagyon könnyen ki lehet szűrni.

2012. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ahogyan egy normális nő elfogadja ezt az ismerkedési formát is. :)
2012. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

15:56


Egy szóval se írta a kérdező, hogy ismeri aki levelet ír és tudja hogy hol lakik.


Ad2, ha te este 10 kor végzel a munkával, és ott vár egy idegen, mint írtad férfi módjára, megnézném hogy hogy állnál le vele beszélgetni. a válasz Sehogy. 30 m-t kerülnél csak a közeledbe ne legyen.

2012. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Egy szóval se írta a kérdező, hogy ismeri aki levelet ír és tudja hogy hol lakik. "


Hát itt nem egészen értem mire gondolsz pontosan. De ha én levelet írok valakinek annak tudom a címét, nem? Postaládáról beszél, szóval számomra így evidens.


Most nem igazán tudom miről szeretnétek meggyőzni. Ha az én érzéseimben visszásan hatna egy ilyen dolog, és igenis nem tetszene, ha ilyen formában szeretnének velem megismerkedni, akkor bármilyen szerintetek jogos érvet soroltok fel, nem fogtok meggyőzni, mert én nem akkor sem válaszolnék.


A kérdező véleményeket kérdezett, én elmondtam az enyémet. Nem hinném, hogy annak kéne lennie a témának, hogy néhányan megpróbáltok meggyőzni, hogy mennyire nem normális az és mekkora egy bunkó p*csa vagyok, mert hogy ez nekem nem tetszene.

2012. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!