Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (gyakorikerdesek.h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (gyakorikerdesek.hu/tul rovid xd)

Figyelt kérdés
Van egy hetedikes lány aki tetszik, de én nem tetszem neki...Én hatodikos vagyok. Minden nap látom, és minél többször látom, annál rosszabbul vagyok...Én már megőrülök érte, persze ezt nem mutatom, de nagyon rossz...Ezt nem lehet elmagyarázni...És én tavaly elhívtam fagyizni, akkor még nem tudta h tetszik, de ők (az ő osztálya) ezt randizásnak vette, és ezért nem jött el akkor...Facebookon beszélgettünk akkor róla, és a múlthéten megint rám írt,és "bocsánatot" kért, h nem jött el fagyizni...Én (persze amilyen hülye vagyok) azt mondtam neki, h nem számít, már elfelejtettem az egészet...Szóval...
2012. szept. 18. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
nézz az égfelé és köpd szemen magad aztán gratulálj magadnak hogy mekkore lúzer voltál:D
2012. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél...barom
2012. szept. 18. 15:40
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Pontozz le ha gondolod, de itt akkor is neked kellet volna lépned. És nem osztályban randit kérni mert a degenerált szánalmas irigy hülye gyerekek mindig baszogatni fognak!
2012. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lépj a tettek mezejére, s ha látja, hogy milyen talpraesett vagy, te is tetszeni fogsz neki. Ha meg az oszt.-tátsai cukkolják, hogy a fagyizás az náluk randizás, akkor mond a csajnak, hogy legközelebb ne fagyizni menjetek, hanem vegyél neki egy szál fehér rózsát, s hívd randira, s majd ha igent mond és eljön, akkor a randira vigyél neki egy vörös rózsát! A lányok imádják a romantikát....
2012. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ismétlem: NEM tetszem neki, és NEM is fog (szerintem) ez változni!
2012. szept. 21. 14:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszel neki akkor sok esélyed már nincs arra hogy értelmes kapcsolatod legyen vele. Nem értem hogy mi is a kérdés akkor, de tul. képp. szerintem maradj vele jóban. Nálam is előfordult hogy akinek nem tetszettem annak később bejöttem.
2012. szept. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Am. tavaly előtt megmondtam egy csajnak, h tetszik, és tavaly meg összejöttünk xd..szóval lehet igazad..
2012. szept. 21. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!