Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság? Szerelem? A kettő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság? Szerelem? A kettő között?! HELP!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Összetett a problémám, köszi ha elolvassátok!


Van egy srác, ő 18, én 14 (úgy tudja 16 vagyok...de ez hosszú történet) ...2 éves nagyon jó barátok vagyunk, most a nyáron elkezdtünk találkozgatni. Leszögezte, hogy van barátnője. Nem találkoztak még soha a lánnyal. Valószínűleg nem is fognak. (3 hónapja tart a kapcsolat)

Velem eléggé kétértelműen viselkedik..magához húz, buszon falhoz szorít, ölbekap, félreérthető dumákat mond..(beleülsz a rudamba, lefeküdnék veled, hanyas a melltartóméreted)

És mikor megkérdeztem, hogy ez most mégis mi?! (találkozás közben telefonon beszél többször a lánnyal) Akkor közölte, hogy MINDENT félreértek, ős csak barátként tekint rám.

Amikor azt mondom neki, hogy ezzel a sráccal, vagy azzal a sráccal ez vagy azt csináltam, bunkón kezd el viselkedni, és lehető leggyorsabban kilép, vagy kritizálj aaz illető fiúkat. Gondolom féltékeny. Utána napokig nem ír rám, "büntet".

Megbeszéltük már, hogy összejönnénk a másikkal kölcsönösen.

Anyum szerint féltékeny, a lánnyal szakítani szeretne, de nem teheti meg(bonyolult hogy miért...) és belém zúgott.


Én kezdek őbelé...nem kicsit...



Szóval szerintetek mi lehet?


Barát? Több? Mit tegyek?


Szerdán találkozunk legközelebb...közös kondizás...



Előre is köszönöm!



2012. szept. 18. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel.
2012. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Onnantól kezdve felejtős, hogy hazudsz a korodról. Rettentő gyerekes, szóval a kapcsolatozást még hagyd, a szexről nem is beszélve... 22/F
2012. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy a kor bonyoulut...tudom hogy megértené, nem gyerekességből csináltam...a szex pedig...nem az a fajta srác...ennyi.
2012. szept. 18. 15:41
 4/8 Egy Srác Asszem ***** válasza:
100%

1. Gondolom neten ismerkedtetek meg ezért hazudtál a korodról. 3 hónapjra tartós kapcsolata van egy lánnyal AKIT SOHA NEM LÁTOTT... (szerintem ez is kamu vagy nemtudom , 18 évesen nemkéne állbarátnőt tartani legalábbis szerintem).

2. Ha kölcsönösen szerelmesek vagytok egymásba, szerintem össze kellene jönnötök, de csak úgy ha előtte őszintén bevallanátok egymásnak mi a kamu és mi nemaz, és ha ezek után is "szerelmesek vagytok" egymásba, akkor lehet szó valamiről.

3. Te tudod hogy mennyire fontos neked ez a barátság, mert ha összejöttök és később szakítotok, soha többé nem lesztek ilyen barátok, mint most vagytok. (tehát kb nem fogtok soha egymáshoz szólni többet) Szóval szerintem döntsd el hogy mi a fontosabb, egy jó barát vagy egy "talán szerelem" DE ! szerintem a legfontosabb amúgy ha barátok vagytok, ha szerelmesek vagytok az ŐSZINTESÉG.... 2 éve vagytok barátok és 2 éve folyamatosan azt hiszi hogy idősebb vagy mint valójában... ebből a szempontból osztom az 1. véleményét " NŐJ FEL" !!!

egyéni vélemény ! nem muszáj egyetérteni csak nagyon ajánlott ! :) 17/F

2012. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszönöm a válaszod.

Igen, interneten ismerkedtünk meg...szóval..a kor azért kellett...volt egy durván éves kihagyás most, szóval nem szó szerint 2 év...másfél....

A barátnője pedig...igazából a lány tolószékes...külföldre fog költözni...nem hinném hogy kamu...mármint a lány...

A kort persze hogy elmondom neki...ahogy a dolog komolyabbra fordul, azzal indítok...

Ha eddig nem zavarta a kor, akkor most sem fogja...csak hát persze megbántom azzal, hogy hazudtam.

2012. szept. 18. 15:53
 6/8 MadameViciouse ***** válasza:

"Beleülsz a rudamba,lefeküdnék veled"

Tényleg nem a szexre hajt.

A másik pedig,hogy 12éves voltál.Nem is értem egy 16éves fiú mit akar egy 12évestől.Mert Ő tuti nem barátságot.

Te meg még el sem mondtad,hogy mennyi idős vagy,bármi is az oka,ez elég csúnya viselkedés.

Ha barátként nem akarod,Ő pedig nem szeretne mást(amit kétlek)akkor hanyagolod inkább.

Ha lefeküdnél vele sínen vagy,tuti nem kellene győzködni,de kétlem,hogy bármi komolyabb is kialakulhatna.

Főleg,hogy mindketten nagyon gyerekek vagytok és így is viselkedtek.Ami nem baj,csak akkor ne játszd a nagylányt.Szerintem ráérsz még a fiúkkal.

Magánvélemény.

2012. szept. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem a szexre hajt...hogy ilyeneket mond/ír, az utal a "több, mint barátság"ra...félreérted...ő 18, én 14...


Őszintén...ki állt volna le egy 12 éves kiscsajjal beszélgetni 16-17 éves fejjel? (játék..)

2012. szept. 20. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Mond neki meg, hogy büntessen az ágyban!
2012. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!