Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalom hiány ellen valami? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiány ellen valami? :/

Figyelt kérdés

Nagyon durván önbizalom hiányban szenvedek elég régota.

De már olyan szinten,hogy legjobb barátommal is félek beszélgetni. Nem tudok lassan megnyilni senkinek.

Félek hogy egyszer valami hülyeséget csinálok és elveszitek mindnekit akit szeretek.Párkapcsolat terén is pont emiatt nem tudok megnyilni senkinek.Félek bárkinél kezdeményezni mert annyira utálom magam :/



2012. szept. 14. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy és lány v fiu?
2012. szept. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16 / L
2012. szept. 14. 23:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Rondának tartod magad?
2012. szept. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen.
2012. szept. 14. 23:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem hasonló, csak fiúban. Bár most van egy kis fellendülés, nem rég eldöntöttem ugyanis, hogy ezen változtatni kell és el is indultam a fejlődés útján apró lépésekben. Ha kérdésed van, vagy tanácsot szeretnél, írj nyugodtan privátban!
2012. szept. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor tölts fel magadról egy képet,hátha növelni tudjuk az önbizalmadat
2012. szept. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vedd sorra hogy mia az ami miatt önbizalomhiányod van és mi az ami hiányzik belőled pl.: nem vagy sportos, kezdj el sportolni, fegyenc edzést ajánlom, hogy keress rá, vagy csak menj el futni, nem tudsz zenélni? nem baj, vannak majdnem mindenhol gitár órák, normális ha nem felelsz meg magadnak és emiatt önbizalomhiányos vagy de ez azt jelenti hogy fejlődnöd kell és megjön az önbizalmad, és akkor más lesz a baj és megint kicsit elmegy az önbizalmad, ez azért van hogy fejlődj, tökéletes te sem lehetsz :D
2012. szept. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ebben szenvedek.. de nagyon :/ Ráadásul még az egyik osztálytársam is baszogat, hogy milyen csúnya vagyok meg ilyenek.. Elég szar az biztos.. Írj nyugodtan privátba :)
2012. szept. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!