Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mennyire tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire tetszenek az emo, scene stílusú lányok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 16:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Attól h valakinek emo/scene az öltözködési és haj sílusa még lehet aranyos normális lány aki nem vágdossa az ereit.... :)
2012. szept. 18. 17:10
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem baromira bejönnek, imádom ha egy csajnak szép, festett haja van. A szépen kivasalt haj,meg egyenesen fétisem, látszik, hogy hatalmas munka van benne és ezt nagyon értékelem. A legtöbb emo csajnak azért szép az arca,mert valami eszméletlen smink fedi,persze az összkép baromi dögös, de nem nagyon láttam még ilyen csajt smink nélkül. Az öltözködés... ha nem rí róla le, hogy egy tipikus öntörvényű lázadó, akkor nincs vele bajom. Az életfelfogásukkal van alapjáraton bajom. Olyan csajjal még nem találkoztam, aki normális és csak divatból követi ezt a stílust, de szerintem azzal nem lenne bajom.

Kérdező!

Fogadjunk, hogy még nem vagy 20 éves. Ezek a típusú lányok általában 14-16-17 esetleg 18 évesek, később úgy is kinövik, Te is kifogod :)


22f

2012. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!