Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért közeledik a lány miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért közeledik a lány miután elhajt?

Figyelt kérdés

Hajtottam egy csajra, volt egy szép esténk (semmi intim) másnap meg elhajtott. Amikor próbáltam vele beszélni átváltott 8 méteres távolságtartásba és minél inkább próbáltam annál agresszívebb volt, látványosan fennhangon elkerült "bocsi csak eljöttem onnan mert nyomul egy srác".


Most minden erőmmel próbálom figyelmen kívül hagyni de azt veszem észre, hogy annál közelebb jön hozzám. De szerintem ha megint nyitnék megint távolodna.


Mi ezzel a célja?


(Nem hiszem, hogy csak szórakozik, azt hiszem nagyon is passzoltunk mi egymáshoz azon az estén, de még kellett volna egy kis idő.)


volt kint egy kérdés pl amikor cigizés közben nem szóltam hozzá és miután elszívta a cigijét úgy vágódott be a kapun, hogy felragasztott egy nyálas cigipapírt az ajtóra ami elgondolkoztatott. Lehet, hogy csak úgy felragasztotta, nem tudom.


2012. szept. 18. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A lányok akkor hajtják el a pasikat, hogyha tényleg nem jössz be nekik, nem akarnak tőled semmit. Aztán néha meggondoljuk magunkat, mert ugye ami nem lehet a tiéd, mindig az kéne.. De ebből már nem hiszem h sok jó kisülhet, még ha most éppen kellesz is neki. Bocsi, de így gondolom.. A cigipapíros dolgot nem értem.
2012. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja te vagy az a csikkes srác?


Bocs, most komolyan:nekem is volt egy hasonló esetem avval a különbséggel,h miután elhajtott(nem hiszi h akarna tőlem valamit) elkezdett flörtölni stb. szóval a nőkön nem lehet kiigazodni, ha kell neked nyomulj!

2012. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!