Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha kavartok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha kavartok egy fiúval, majd egyszer csak elutasítjátok, amikor közeledik? (többi lent)

Figyelt kérdés

és ezek után a fiú elkerül titeket,és megszakítja veletek a kapcsolatot,akkor ezen miért vagytok meglepődve? He? Mégis mit vártok ilyenkor? Hogy újra próbálkozzon(mert csak akkor szeret?) hát megmondom,h ha igazán szeretek egy lányt,és elutasít,akkor én nem kínzom tovább azzal,h nyomulok rá,hanem hagyom elmenni...elengedem...

Mégis miből gondoljátok,h ez azt jelenti,h korábban nem szeretett titeket az az illető,aki az elutasításotok után hagyott benneteket békében....?


2012. febr. 27. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom, nálam ha nem volt nagyon paraszt a csaj és úgy érzem, hogy egy hullámhoszon vagyunk, akkor próbálkozok még egyszer...bár kétségtelenül más taktikával, általában sokkal parasztabban, mert ilyenkor már dupla vagy semmit játszok.


A vicc, ez be szokott jönni a lányoknak, mert ilyenkor "izgalmasabb" vagyok nekik.

2012. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mi számít elutasításnak? az, hogy épp nem akarta hagyni, hogy megcsókold? vagy épp nem pettingelt veled? ezeknek ezer és egy oka lehet. épp meg volt neki, vagy rossz volt a kedve...stb. szerintem csak dacból nem próbálkozol újra. de amúgy meg azért van a szátok, hogy megbeszéljétek, mi a helyzet, nem? kommunikáció.
2012. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!