Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy egy 21 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy 21 éves fiú komoly szándékkal közeledik egy 24 éves lány felé?

Figyelt kérdés

Barátnőm elég visszafogott lány, eddig csak egy pasija volt, aki nagyon csúnyán átverte. Soha nem kereste a kalandokat. Mostanában elkezdett neki "udvarolgatni" egy fiatalabb srác. Barátnőmnek tetszik a fiú, de attól fél, hogy nem működne a dolog kettejük között. (a fiú túl fiatal, biztos nem akar még elköteleződni, 4-5 év múlva rájön, hogy semmit nem élt még, stb. )


Van alapja az aggályainak?


2012. jan. 15. 21:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért van ilyen brutális általánosítas a Férfiakkal szemben?

Esetleg ez nem elfogadott, csak az ha a Nö fiatalabb?

2012. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Létezik.
2012. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha aggályai vannak, akkor ne kezdjen bele.
2012. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
milyen vicces hogy véletlenül az összes fiatalabb fiú túl éretlen a nőknek, de fordított esetben a férfiak meg áradoznak hogy milyen érett a fiatal barátnő :DDDDD
2012. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Értem én, és köszi. De itt arról van szó, hogy Timi (így hívják) tényleg csak komoly kapcsolatot keres, sőt! Mondhatni az igazit. :) Annyira megviselte a szakítás, hogy többet nem szeretne csak úgy járni valakivel.

Én tudom, hogy ez nem így működik, de megértem őt is. Talán figyelmeztetnie kéne a fiút, hogy ő komolyan szeretné? Az valamit javítana a helyzeten.

2012. jan. 15. 21:26
 6/20 A kérdező kommentje:
? <= kérdő mondat az utolsó mondatom. :)
2012. jan. 15. 21:26
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg mindenkinek vannak aggályai, senki nem tudhatja, hogy mi lesz 4-5 év múlva.
2012. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 zseni001 ***** válasza:
65%
Létezhet, de ebben a mai világban semmi sem biztos, de szerintem hasonló vagy idősebb fiút keressen magának.
2012. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmeztetni? Ez most úgy hangzik, hogy annak a fiúnak tuti csak szexre kellene a barátnőd. Beszéljék meg, hogy kinek mik a szándékai, ezt minden esetben így kellne.
2012. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, emberfüggő az egész, 20évesen volt 2db 2éves komoly kapcsolatom, az utolsóból szarul jöttem ki, de ez mindegy most. Ha megismeri a srácot tudni fogja mennyire gondolja komolyan a dolgokat, nyilván nem határidős a dolog, nem 1hét alatt kell döntenie. Nem az számít hogy mikor született valaki , hanem hogy fejben menyi idős, ismerek olyan embert aki 37éves, de még mindig gyerek, meg olyat is aki 19, de úgy gondolkozik mint egy 30as. Egy esélyt adnék a lány helyében a srácnak, nem írnám le egyből.
2012. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!