Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

, , Hazudhat" a teszt?

Figyelt kérdés
12 napja késik a menstruációm. Ma csináltam egy terhességi tesztet, ami negativ lett. Esetleg, lehet, hogy hamar csináltam a tesztet?
2012. szept. 19. 09:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hazudhat a teszt, késhet attól, hogy stresszelsz, felfáztál, stb.

Van egy pár lehetőség. Ha egy hét múlva is késik, csinálj még egy tesztet, majd menj el nőgyógyászhoz!

2012. szept. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szerintem meg ha már 12 napja késik,akkor most menj dokihoz.akármi lehet!
2012. szept. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
azt tudom, hogy cisztám van, s attól is késhet. De ennyit? :O eddig max 3napot késett az miatt.
2012. szept. 19. 09:49
 4/18 Mókusgyilkos ***** válasza:

"fals negatív".

és igen előfordul csinálj még1et + menj el dokihoz.

2012. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
A cisztától simán kaphatsz fals pozitív tesztet is. Inkább menj el dokihoz, mert így tesztelni értelmetlen. Amúgy szerintem a cisztától van.
2012. szept. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy cisztával nem igazán lehet teherbe esni, viszont ha nincs peteérésed, késhet ennyit a menzeszed.

Fordulj orvoshoz.

2012. szept. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

a negatív eredmény az hazudhat, de a pozitív az 100%.

tehát attól még, hogy negatív lett elképzelhető, hogy terhes vagy, de ha pozitív lesz egyszer, akkor tuti, hogy az vagy.

az orvos nem hazudik, fordulj hozzá, ha továbbra sem jön meg... (bár néha ők is tévednek)

2012. szept. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Golan Trevize ***** válasza:

5-ös: a terhességi teszt soha nem lehet fals pozitív!

ha pozitív az eredmény, akkor 100%, hogy terhes az illető.

2012. szept. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hát az orvosra már én is gondoltam, csak itt elég rossz az időpont szerzés.. hónapokkal csúsznak, annyit meg én nem tudok várni.. november/december körül kell majd mennem ellenőrzésre a ciszta miatt. az utolsó mestruáció előtt fogamzásgátlót irt fel. akkor szedtem, de már nem.. a babához meg viszonylag még fiatal vagyok. 18/L
2012. szept. 19. 10:16
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha vegyel meg egy mas fajta tesztet, azert ket teszt mar nem hazudik, habar ha cisztad van, akkor az szerintem befolyasolhatja az eredmenyt. Esetleg, ha penzugyileg megengeded magadnak menjel el egy maganrendelobe.
2012. szept. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!