Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rosszul eshetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul eshetett neki?

Figyelt kérdés
Egy táborban ismerkedtünk meg július elején. Nem volt szinte semmi köztünk, mivel jópár évvel fiatalabb nálam. Két napja szerencsém volt belebotlani, meg két csajba, akik szintén ott voltak a táborban. Őket öleléssel, puszival üdvözöltem, neki meg csak köszöntem. Talán őt is meg kellett volna ölelnem? Nekem sokat jelentett volna, de akkor nem éreztem rá késztetést. 18L
2012. szept. 19. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

miért kellett volna megölelni?

lányok között oké,nekünk elég a köszönés ha nem vagyok a legjobb barátok szinten

2012. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kellett volna, meg a vegen tobbet gondol, mint ami van.
2012. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nekem rosszul esne :) Jó lenne pár puszi meg ölelés :)
2012. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem volt még köztetek semmi,így szerintem nem is nagyon érdekelte,hogyan köszönsz.A lényeg,hogy köszöntél.Ha meg akarsz valamit,azt mondd ki nyíltan,célozgatásokból meg jelekből egy fiú sem ért.Magyarul adhatsz Te neki huszonöt puszit,ölelgetheted is,de ha nem térsz rá konkrétan,mit akarsz Tőle,nem is fogja kitalálni.
2012. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

épp ez a lényeg, nem akarhatok tőle semmit, ezért is nem viszonyulok úgy hozzá, mint a többiekhez, nehogy félreértse

2012. szept. 19. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!