Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek ez rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek ez rosszul esne vagy nem foglalkoznátok vele?

Figyelt kérdés

Olvastam itt az oldalon, hogy egy lánynak 70E a mellbősége.Tehát vékony és nagy a melle(fiúk kedvéért:D)

A páromnak mondtam milyen jó lehet az ilyen nőknek.(Nekem 75B)

Erre mondta,hogy van a környékünkön egy lány aki vékony és jól el van eresztve mellesleg és neki is ilyesmi.

Hát nem mondtam rá igazán semmit,de bevallom kicsit szíven ütött.Oké,hogy nem vak,de ,hogy még így meg is jegyzi.

Lehet én vettem magamra és más nem érezné bántónak.

Ti mit szólnátok ilyen szituhoz?


2012. szept. 3. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezen nem problémáznék, úgy van ahogy mondtad nem vak persze, hogy feltűnt neki...
2012. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi. Én nem szoktam az ilyeneken problémázni.
2012. szept. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!