Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne így ráírni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne így ráírni?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki eléggé tetszik,és ő is mindig néz..úgy gondolom,hogy kölcsönösen vonzódunk egymáshoz.. :D

Se nem nagyon beszélgettünk eddig.

Szerintetek gáz lenne,vagy feltűnő,ha úgy írnék rá,hogy ˝sziaa xyy, na milyen volt angliában?˝ és azt mondanám,hogy véletlenül félre írtam.

Szerintetek jó lenne,vagy rossz?

A példa béna,tudom.és én is,hogy neten ismerkedek,de élőben nem is nagyon találkozunk.

Adhattok esetleg tanácsokat,hogy mi írhatnék Neki,ami jobb. :)

15/L


2012. szept. 19. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ilyet írj.. inkább írd, hogy megtetszett neked és szívesen megismerkednél vele. Csak őszíntén:)


Egyébként merre leaksz? elég megye is

2012. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gáz lenne,ne kertelj,írj rá,úgyis látni fogod hogy partner-e a beszélgetésben vagy sem.
2012. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Légy egyenes, ez elég rossz ötlet, hogy ezt írnád neki... már bocs.
2012. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se csinald. Ez annyira gaz, hohgyha meg bejonnel is a pasinak lerazna, mert hulyenek nezne.

Inkabb normalisan irj ra.

Vagy ha esetleg van valami szuperebb kepe facen, akar kirandulasrol, nyaralasrol vagy barmirol azzal is elohozakodhatsz, hasznalhatod oknak, hogy rairtal.

2012. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tapasztalat hogy nem fog bejönni :DDDDDDDDDDDDDDDDD és nagyon ciki is..
2012. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csak írj rá normálisan:) nem kell cifrázni
2012. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

bács-kiskun :D


Köszi..:) lehet,hogy az lesz...de lassan mondjuk megyünk együtt buliba,úgyhogy lehet,hogy várok addig..akkor utána csak lesz közös témánk. :)

peace mindenkinek!!:D

2012. szept. 19. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Legyel mar esznel?:D ha ezt irod akkor azthiszi h nemakartal neki irni :D

Es nem is fog! Ez rossz elso benyomas...:D velem is igy volt h nemmertem a mostani baratnomre rairni de aztan rairtam es latod ment :D

Am szetem annyit irj h

-Szia lattalak tobbszor a folyoson es szimpi voltal gondoltam irok.:D


Menni fog!:D

2012. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!