Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menthetetlen vagyok ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthetetlen vagyok ha még interneten se merek ráírni arra aki tetszik nekem, nem hogy élőbe beszélni vele? Van megoldás erre?

Figyelt kérdés

Eddig csak 2 barátnőm volt akkor is ők kezdeményeztek és nem volt túl hosszú kapcsolat mostanában meg már annyira lement önbizalmam amiatt, hogy nincs barátnőm hogy ráírni sehogyse merek kezdeményezni pedig szeretnék már valakit magam mellé nagyon.. magamba tudom , hogy hülyeség amit csinálok de aztán mikor tenni kéne valamit megijedek már kezd nagyon irritáló lenni és ha így megy tovább akkor egyre rosszabb lesz szerintem, van kiút? Valaki volt hasonló helyzetben sikerült megoldani?

18 éves vagyok..


2012. jan. 20. 18:59
 1/3 MKs ***** válasza:
miert nem mersy irni??? onbizalom hiányod is van?
2012. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pqpqpq ***** válasza:

es ide hogy mertel irni? gyorsan szegyeld meg magad..



Viccet fereteve csak ossze kell szedned magad egy kicsit

2012. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem 1 barátnőm se volt pedig már kezdeményeztem,ennyit erről
2012. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!