Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktál ráírni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktál ráírni egy fiúra, ha beszélgetni szeretnétek vele?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok. Tegyük fel, hogy szerelmes vagyok a fiúba, de csak barátként akarom, hogy szeressük egymást. Ő nem fog rámírni, sosem szokott mostanában. Tanácstalan vagyok, de beszélgetni akarok vele. =( Mindig szokott lenni ötletem, de már kifogytam teljesen. Random hülyeségekre, linkekre, meg ilyesmikre meg egyszerűen nem válaszol. Valami frappáns kéne. Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni? A "szia, hogy vagy, mizu, mit csinálsz" nem alternatíva. Köszönöm. =)
2011. szept. 10. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
嘿你想谈什么?
2011. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
simán írj rá és ne görcsölj hogy mit írj neki csak mond neki meséljen vmit vagy kérdezmeg ha nincs témátok h téma? de az elején a mizusat írd azért meg :) hajrá csajszi :)
2011. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ó, ha tudnád, hogy mennyit írom neki azt, hogy "na mondj valami menőt/érdekeset" =) Szerintem már idegesítem vele. ^^
2011. szept. 10. 18:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Hmm..Hány éves vagy? Alapból az online beszélgetések nem is jók az ismerkedésre..mért nem találkoztok,beszélgettek élőben? Próbáltad már elhívni valahova? Ha mindenképp neten akarsz írni neki,akkor köszönés után (ha reagál rá),kérdezd meg,hogy milyen napja volt.. aztán ha visszakérdez, meséld el neki te is a napod, de úgy hogy ne legyen unalmas,tegyél bele egy kis humort,érted ami felkelti az érdeklődését..aztán úgyis beindul a beszélgetés.ne félj tőle,a lényeg,hogy ne mutasd az önbizalomhiányt, hogy nem tudsz mit írni. Ha így alakulna pillezd le (ilyet én is csináltam anno) és ezzel időt nyersz magadnak, mert a kínos csend sem valami kellemes..
2011. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
de ha már csomószor irtál és nem válaszol akkor minek zaklatod? biztos nem érdekled...
2011. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Ó, ha tudnád, hogy mennyit írom neki azt, hogy "na mondj valami menőt/érdekeset"

Miért gondolod, h ő a bohóc és szórakoztatnia kell téged???


"Tegyük fel, hogy szerelmes vagyok a fiúba, de csak barátként akarom, hogy szeressük egymást."

Pff, hány éves vagy, 12? Mert kb azok gondolkodnak így...

2011. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
16 vagyok, jó ideje ismerjük egymást, kiismerni még sajnos nem tudtam. =) Igazából... az a baj, hogy ő szinte sosem válaszol arra, hogy milyen napja van. Fantáziadúsan kb. annyit képes beírni, hogy "sajnos titok." Ja, és sosem ér rá, ha találkozásról van szó. (H) Borzalmas... Egyetlen egy helyzet, amikor átbeszéljük az egész éjszakát, az pedig az, ha rossz kedvem van, és megvígasztal. Az pedig mégsem működik, ha mindig depizek neki. =)
2011. szept. 10. 18:23
 8/10 A kérdező kommentje:
Régebben mindig tudtunk beszélgetni, azóta változtak a dolgok. De az biztos, hogy azért szokott szeretni velem beszélgetni, mert sokszor hiányolt már, amikor nem voltam itt huzamosabb ideig, mert azért néha ő is rámír, csak sajnos msotanában nem.
2011. szept. 10. 18:26
 9/10 Cliff Barnes ***** válasza:
"Terhes vagyok"
2011. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1.nagyon nagy,de amugy én azt mondanám h csá nem jössz kúr ni így baráti alapon:Dcsak tudod így randomba kur junk má!!!és 1db xD
2011. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!