Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha így gondolom?

Figyelt kérdés

sziasztok. Igazából tökre elegem van hogy a tinik 80%a azt mondja hogy gáz ha nem volt még pasid vagy legalábbis elcsodálkoznak. Mi ezen a meglepő? Én nagyon szerettem volna barátot, vágytam egy társra, de kb senkivel se találom a közös szimpátiát annyiszor próbálkoztam. De én ugye nem vagyok az a pcsa fajta, vagy aki rányomul pasikra. Most is nyáron (talán magára ismer az illető hiszen tudtommal néha gyakorizik és itt ismertem meg;)) tette a szépet és a jót hogy ő milyen jó srác találkozót kért, majd egy kicsit se tudott várni rám, és már le se szart. Elegem van abból aki nekem esetleg tetszene, az soha nem vesz észre de ha én utasítok el valakit mártírkodik. Nincsenek nagy elvárásaim, de legyen NORMÁLIS és számomra helyes, de rájöttem hogy a ketőt nem fér össze és így nem tudok szerelmes se lenni. Szóval rájöttem hogy a barátaimra mindig számíthatok szeretek velük programokra menni, és nem érdekel ez az egész pasis dolog, és lszarom ha valaki azt mondja hogy pl 18 évesen gáz szűznek lenni, mert teszek rá hogy más mit gondol. Szeretek élni a hobbijaim miatt, a barátok miatt, szeretek kreatív lenni és rájöttem hogy nem minden az ha van barátod, mert a tinik 80% csak fájdalmat tud okozni a másiknak, vagy csak arra hajt hogy még 2 hónapot várok akk tuti annak számít neki h sok ideje együtt vagyunk és le fog velem feküdni.. 20on évesek meg sok nekem még korban és am is egy 23 éves pasi mi mást szeretne egy 16 éves lánytól?-.-

én gondolom hülyén ezt?

16L


2012. szept. 19. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hulyeseg amit mondasz. Foleg 16 eves korban meg boven a tanulasra es mas dolgokra kell figyelni es nem a pasizasra. Meg pasit sem nagyitoval kell keresni, mindennek eljon az ideje, nem kell semmit eroltetni.
2012. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ebben semmi gáz nincs, ha így gondolod! Jó úton jársz!
2012. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ahány ember annyi féle gondolkodás, de az engem is irritál hogy minden 13-15 éves "lánynak" 20 éven felüli csavoja van..
2012. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
én is vagyok így de én általában elnyomom a külvilágot ehhez csak egy jó fejalgató kell és az hogy le sz** amit mások gondolnak rólad. Egyszer biztos megtalálod azt a fiút aki képes várni megérteni és szeretni.Persze ehet türelem kell de rá érsz. "az idő nem szalad ha nem kergetik"
2012. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled! 16L
2012. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Golan Trevize ***** válasza:

kedves kérdező!


hasonlítsd össze a helyesírásodat azokéval, akik szerint gáz 18 évesen szűznek lenni.

rögtön észer fogod venni, hogy az ő gondolkodásmódjuk erősen kötve van az iskolázottságukhoz és az értelmi képességeikhez.


légy büszke magadra, hogy nem vagy olyan, mint ők!

2012. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A mártírkodás mit jelent a srác részéről?
2012. szept. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jól gondolod:)


16/f

2012. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! bár az utolsó 16fes fiút nem értem.. :'D hát a mártírkodás hogy sajnáltatja magát még ha udvariasan meg is mondom neki hogy bocsi nem szeretnék semmit, akkor megsértődik, hogy őt senki se szereti és hogy mindenki kikosarazza
2012. szept. 19. 17:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért privátra nem tilos válaszolni.
2012. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!