Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyámnak viszonya van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyámnak viszonya van valakivel?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok meg kérlek, ha nem jó kategóriába soroltam a kérdést, de felzaklatott a dolog... Anyám, sokszor felejti itt-ott a telefonját és most pont ott voltam, mikor üzenetet kapott és eléggé személyes beszélgetést folytathattak ahogy utána olvastam, nem akartam, de amint láttam a nevét: Mr.B és a kijelzőn megjelent szövegrészt, kíváncsi lettem, mi folyik itt.. Majd rákérdeztem, ki ez és mit akar tőle, erre csak az volt a válasz: Csak egy régi barátom...(közben nevetett)ismerem és tudom, hogy ez nem minden és azt mondtam, ha nem mondja meg, majd én magam kérdezem meg tőle. Erre ideges lett... Kértem, hogy mondja el, de nem akarta és hagytam is,nem faggatom, de megharagudtam, mert nem szokott előttem titkolózni:( amúgy ő 40 éves. kérlek normális válaszokat adjatok

egy kétségbe esett 18n éves lány:(



2012. szept. 19. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is tudni kéne, anyukád házas? Tehát megcsalja édesapádat, vagy már régóta egyedül él és most az fáj, hogy hazudozik neked?

2012. szept. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad hogy házas? Mert ha igen nagy a probléma, én megbeszélném vele. Ha vált, akkor meg szerintem mindegy, az én szempontomból, de mondom, ez a személyes véleményem :D.


De a név icipicit titokzatos :/

2012. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Mókusgyilkos ***** válasza:

1 szóban: igen.

2 szóba: naná hogy.

2012. szept. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Remelem nem hazas anyukad. Ha meg nem hazas, akkor ne parazz mar. De ezek alapjan biztos udvarolgat neki az a Mr.B
2012. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem annyira biztos. Nyomozz kicsitt többet és megtudod.
2012. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen, házas:(
2012. szept. 19. 17:05
 7/13 anonim ***** válasza:
a gcibe :O én , amikor apu nincs itt, megbeszélném vele :/
2012. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
A Mr.B, az ugye nyilván Mr.Big. Ez egyértelmű, hogy anyuka egy kicsit elkalandozik, hogy úgy mondjam. Ő is ember, és lehetnek érzései vagy vágyai, csak így elég szar dolog gyerekként ezt értem. Ettől még nem kell elítélned, szerintem kicsit hagyd békén, ne kergesd a kérdésekkel és főleg tartsd titokban! Nem kellett volna megnézned a telefont, de ha már ez van akkor próbáld meg éretten és alázattal kezelni a dolgot. És ne feledd, hogy édesanyád, így is - úgy is. Nem lesz egyszerű, de ne a magad sértődöttségét és meglepődését tartsad fontosnak, inkább az ő érzéseit. Lesz neki épp elég gondja magával abban a pillanatban amikor ráébred, ha egyáltalán történt olyasmi. Inkább legyél anyád cinkosa, mint egyéb.
2012. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kris.king válasza:
22%
8. És apával mivan? Ő dolgozzon hogy eltartsa a családot miközben a felesége megcsalja?
2012. szept. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9. Apa és anya nyilván qvára összevesznének egy ilyen hülye dolog miatt, amikor jelenleg nem tudjuk volt-e valami. Ezért írtam ezeket. Szerintem az anyuka dolga az, hogy mit kezd, főleg ezek után, hogy a kislánya kiváncsi volt.

Egyébként nem lennék meglepődve, ha apuka már korábban félrement volna és anyuka ezt megtudta/megérezte... A nők valahogy ezt érzik, tudják, én már csak tudom :D Az olyan félrelépéseket amik érzelmeket is keltenek egy pasi nem tudja titokban tartani a párja előtt. Az anyuka most lehet, hogy törleszt, de az is lehet, hogy nem csak így alakult, de ettől nem kell elítélni, főleg nem a lányának!

2012. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!