Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én találom rossznak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én találom rossznak a hozzáállásomat ehhez?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogyan kezdjem. Féltem magamat. Legalább is a hozzáállásomat. Az a helyzet, hogy megszoktam azt, hogy velem nem beszélnek fiúk. Lehet, hogy mások azt gondolják, hogy legalább túl vagyok rajta, de én félek, hogy már túl messzire megy a dolog. Nem kéne, hogy megszokjam, mert ez ellentmond a társadalmi kommunikációnak. Engem zavarnia kéne az, hogy velem nem beszélnek. De engem nem zavar, és ez marhára idegesít. Lehet, hogy ezzel csak én vagyok így. Annyire mélyre süllyedtem volna, hogy nem érdekelnek a társadalmi kapcsolatok vagy az egészséges ember-ember NORMÁLIS beszélgetés? Vagy ennyire nem vagyok szimpatikus? Vagy csak simán taszítom a fiukat. Nem azt várom el, hogy rám száljanak és puszipajtik legyünk. Azt szeretném, ha egy idegen (nem osztálytárs, rokon) emberrel normális beszélgetést egyáltalán indítsak. Még nem volt pasim, de ez engem nem aggaszt, annak is eljön az ideje. Az osztályomon belüli fiúkkal tök jól megvagyok, de velük nem lehet kikerülni a beszélgetést. Nem is akarom kikerülni. Ők sem. A nálam fiatalabb fiúk szívesen beszélgetnek velem. Az én korom és onnan felfelé már egy mukkot sem. Tisztázzunk valamit: egyáltalán Nem vagyok antiszoc. Szeretem az embereket, a társasági életet. Egy csomó olyan helyre (iskolán belül-kívül) járok ahol tele van velem egykorú fiatalokkal. Színjátszás, önkéntes meló, a diák klubb a sulinkban stb. Mondjuk köszönök egy végzősnek, nem köszön vissza. Az osztálytársam köszön neki, ő visszaköszön és 5 percen keresztül csevegnek. Nekem ez nem megy. Próbálok mindent megtenni, érdekes témákat felhozni stb. Velem nem hajlandók beszélni. OK, nem vagyok egy vonzó, szép lány, bár a lányok, fiúk az osztályomban ezzel nem értenek egyet. Azt mondják nagyon jófej vagyok,és nagyon szeretnek velem beszélgetni. Imádnivaló a kisugárzásom. Mindig hiper-pozitív vagyok. AKKOR MILYEN BAJA VAN MÁSOKNAK VELEM? Általában én szoktam a beszélgetést kezdeményezni, mert fordított esetben nem szólnak hozzám a fiúk.

-Szia!

-Szia.

-Mizu?

-Semmi.

....

-Halottad mit csinált ma a gyökér töri tanár?

-Nem.

-elmesélem a sztorit-

-Ok.

És ennyi. Jön a barátnőm, elkezdi mesélni ugyanazt a sztorit, mintha más embert látnék magam elött. Nem azt a "leszarom" srácot, hanem a "mi a szent szar! Ez óriási!" Ennyire nem vagyok szimpi? ÉS MINDIG EZ VAN! És ezt megszoktam és az nem jó!!! Nem kéne azt megszokni, hogy nem beszélnek hozzád, hogy nem AKARNAK beszélni hozzád. Valaki ötlet? Igazábol nem volt konkrét kérdés, tehát csak vélemény várok. Köszönöm ha elolvastad!

Egy elkeseredett 15 éves lány.


2012. szept. 19. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

hát igen, akkor tudsz igazából beilleszkedni ha van a felsőbb évfolyamok közt egy többé-kevésbé menő fiú/lánytestvéred, vagy ha iszonyat nagy arc vagy.

egyébként nincs rá sok esély.

2012. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól gondolom, most kezdted a gimit!:) Az első év az szinte mindenkinek ilyen, akinek nincs tesója felőbb évfolyamon. Hidd el, eltelik egy év - max kettő, és máris nem ti lesztek a "kicsik" sokkal-sokkal könnyebb lesz! Addig meg építs ki szoros kapcsolatot az osztálytársakkal, később nagy szükség lehet rá:)
2012. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne beszélj te sem velük. Azokkal beszélj, akik veled is szívesen állnak szóba. Ha van ismerős idősebb szomszéd csaj, vagy értelmes srác, akkor vele csevegjetek, és ezt nem baj ha látják az iskolatársak is.

Úgy látom nincs veled semmi gond, nehogy kitaláld :) A többit az idő megoldja!

2012. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talan mas temakrol kellene beszelni, en pl. ruhellem, hogy alig jovunk ki a sulibol, aztan azonnal elokezdik a sulis temakat.
2012. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
10-es vagyok. Semmi bajom nem volt a beilleszkedéssel, az egész osztály és az iskola nagyon jól megvan együtt. 12 évfolyamosba járok és ezeket az embereket 5 éve ismerem...a lányokkal tök jól kijövök, de a fiukat taszítom minta mágnes. Csak beszélgetni akarok velük, nem leharapni a fejüket. Amikor elkezdetem járni abba a suliba hatodikban akkor a báttyám még oda járt, de hetedikes koromban elballagot... Próbálom kerülni a suli témát. A felsőbb osztályokból is van egy csomó barátnőm.
2012. szept. 19. 20:20
 6/7 A kérdező kommentje:

De nem vagyok rámenős, tehát nem megyek oda minden második sráchoz azzal, hogy "Szia, mizu?"

Az meg hogy abban a tíz percben amikor sorban álunk a menzánál és nem köszön vissza....

2012. szept. 19. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezzel a nem köszön visszával felesleges foglalkozni. Egy darabig pénztárosként dolgoztam, és mikor bejött a boltba annyi nem volt jó pár emberben hogy odavakkantson egy jó napot ot, vagy egy viszlát ot. Az hogy hiányzik valakiből az illem, az nem a te bajod, és nem is a te dolgod hogy megtanítsd neki. Persze olyan is akadt az elején aki megjegyezte hogy nem tudok köszönni, és kérte a panaszkönyvet...


Sulis témák igen, kerülni kell. Én is utáltam hogy kijövünk és egyből jaj ilyen szemét, jaj olyan szemét. Főleg ha azt a tanárnőt k*vázták aki a legkedvesebb tanár volt az egész iskolában.


Lehet hogy a barátnődbe többen szerelmesek az osztályból titokba, és azért figyelnek rá annyira, vagy pedig érdekesebben tudja előadni magát. Ezt így nem lehet belőni hogy akkor most mi is a különbség köztetek. Bár hasonlítgatás is teljesen felesleges, ő ő te meg te vagy.


Beszélgess azokkal akiket érdekel a mondandód azt kész. Persze azért lehet bővíteni az ismerősök körét, de nem kell elátkozni azt aki nem figyel rád.

2012. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!