Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van az életnek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van az életnek ha nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Hiába vagyok 22 éves, semmi se változott az évek alatt csak az hogy idősebb lettem és kijártam a sulit. Másnak ilyenkor már komoly kapcsolata van, nekem meg semmi sincs kilátásban.


Abból áll az egész napom hogy reggel elmegyek dolgozni és késő délután hazaérek fáradtan, és nincs egy lány aki felhívna vagy felhívhatnám vagy találkoznánk legalább este, hétvégén. Hétvégén se unatkozok mert maszekolni megyek vagy bulizok de kellene valami új dolog...


2012. szept. 19. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ott valami gond van vagy a fejeddel, vagy a külsőddel.
2012. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

így van..lődd fejbe magad!!

nem igaz, hogy nincs olyan lány, aki bejövős lenne, vagy aki érdekelne! próbálkozni kell. de ha meg nincs, akkor hétvégén el kell járni olyan helyekre, ahol lehet ismerkedni, esetleg munka révén. legyél nyitott, bárhol bármikor adódhat lehetőség. fel a fejjel, nem te vagy az egyetlen, aki 22 éves korában még nem találta meg a párját !

2012. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Gond van a fejemmel????

Nem vagyok fogyatékos, van szakmám, leérettségiztem..

2012. szept. 19. 18:44
 4/12 VVMMvvmm ***** válasza:

Rengeteg értelme van az életednek pl. a munka.

Másokkal ne törődj ebben a kérdésben!Barátnő nélkül is

éertékes ember vagy. És sajnos a nők is megöregszenek egyszer. Vagyis a kérdés az, hogy miért olyan fontos neked

a barátnő? Ne feledd a nők nem arra vannak, hogy a férfiak minden szeszélyér kielégítsék!

2012. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát.. Tudom rosz példa, de ismerősöm 28, és nem volt soha komolyabb kapcsolata.. De ha bulizol, akkor ismerkedj.. Menj oda az első lányhoz aki tetszik, és kezdj el vele beszélgetni.. Ha nem jössz be neki, és nem olyan, akkor mit vesztettél? Semmit.. Jöhet a következő.. :)

De hidd el enélkül is van értelme az életnek..

2012. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne hidd azt h akinek komoly kapcsolata van az feltétlenül boldog. Nekem sincs barátnöm és mégis van értelme h éljek mert boldog vagyok. Majd lesz. Ha összeházasodol azt fogod unni h életed végéig ott van meletted valaki:)))))
2012. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Már 1 éve nincs csajom,és mégis van értelme az életemnek,nem ez fog meghatározni,ha nélküle egy senki vagy,vele is az maradsz.
2012. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Probalj ismerkedni es tegyel meg olyan dolgokat, amikket eddig nem mertel, ez segiteni fog.
2012. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs partner, nincs fejfájás. Most azon agyalsz, hogy miért nincs, később meg, hogy de jó volt régen...Ha jó a partner nem bánod meg, ha rossz, akkor nagyon.
2012. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
~3 éve nincs barátnőm, és most komolyan jobban élvezem az életemet mint akkor amikor volt. Ember életének nem a barátnő az értelme, hanem hogy élvezd mikor élsz akár egyedül vagy akár van melletted valaki.
2012. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!