Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek van értelme? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek van értelme? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit még tavaly év végén ismertem meg. Tökre jóban is lettünk meg minden , és egyszer csak az vettem észre , hogy beleszeretem. El is mondtam neki , hogy mi van és ő elmondta , hogy ő is belém szeretet. Aztán azóta eltelt egy év és tisztára bunkó lett meg minden. Azóta én már boldog kapcsolatban vagyok , meg minden. De valamelyik nap rám írt , hogy hiányzok neki meg ilyenek. És a régi emlékek elő jöttek nálam. Ennek van értelme.? Tudom , hogy már nem szeretem , mert gondolni is utálok rá.
2012. aug. 25. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

valószínűleg a srác nem kapott meg,ezért volt bunkó.

Majd másnál sem volt szerencséje így újra próbálkozott.

Hagyd a fenébe a kis lúzert,gondolj a párodra

2012. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szóval szerettétek egymást, de mégsem jöttetek össze? Hogy is van ez?
2012. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi. : )

hát volt úgy hogy járunk , de aztán nem is beszéltünk meg semmi , szóval nem tűnt nagyon annak..

2012. aug. 25. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!