Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Volt egy balesetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Volt egy balesetem munka közben és egy ujjamat le kelett vágni. Tudom durván hangzik. Ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
egyépként öszinte vagyok és ezt el is várom mindenkitől.de írhatnák még ide sokmindent vagy elhiszitek vagy nem

2012. szept. 19. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
melyik újjadról van szó? egyébként engem nem zavarna 19/L
2012. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez nem kizáró ok a járásra szerintem.

Ismerek olyat akinek a fél karja hiányzik,még is boldog és harmonikus kapcsolatban él.Csak fogadd el,hogy sajnos így jártál,és ne parázz ezen :)

2012. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy nem mást vágtak le. Már bocsi, de szerintem ez hülye kérdés. Simán járnék olyan férfival, szerintem nem ezen múlik. Engem nem zavarna, de szerintem mindenki ezt fogja írni.
2012. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
A helyesírásod sokkal jobban zavarna, mint az ujjad. (egyéBként, irhatnÉk, sok minden)
2012. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen, nem kizáró ok ez
2012. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En igen, ha amugy jokepu es rendes miert ne.
2012. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A nagyapámnak annál sokkal több ujja, ujj darabkája hiányzik (asztalos) szóval nálam ez nem lenne zavaró ok, szinte már természetes..:)
2012. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mutató ujjam.fáradt vagyok.amúgy nem parázok van barátnőm csak ő már megvolt mikor az ujjam is :)
2012. szept. 19. 21:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha te lennél a nagy Ő, az egész karod is hiányozhatna, az sem érdekelne.
2012. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ismerek egy fiút, akinek a középső ujját vágták le, és igen, járnék vele.
2012. szept. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!