Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomat áthelyezték más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat áthelyezték más részlegre. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Olyan sráccal van most egy műszakban,aki nagyon sokat dolgoztatja,nagyon feszült,és ezt otthon is érzem.Sokat sírok,mert eddig a munkahelyünkön is sokat találkoztunk,de most alig,és otthon sem nagyon tudunk bepótolni semmit,mert gyakran csúszik a műszakunk.Nagyon el vagyok keseredve.Már nem szeret engem?Sokat beszélgetünk,de érzem rajta,hogy szomorú.Tudom,hogy most kéne teljesen mellette állnom,de nagyon félek,hogy szétmegyünk.Nem bírnám ki!Mit tegyek?

2012. júl. 5. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Egyszer felnőtté kell válnotok. Ha ezt a helyzetet meg tudjátok oldani, akkor nemcsak egy olyan gimis szerelem volt a tietek. Ha nem ,akkor meg nem volt elég erős a szerelmetek, a kitartásotok.
2012. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem is vagyunk kamaszok,meg nem is tegnap jöttünk össze,azért is visel meg annyira.
2012. júl. 5. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
A kor nem számít. Felnőttek is lehetnek "kamaszok"
2012. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátommal misem dolgozunk egy műszakban, és én nehezen bírom ki nélküle, de megnyugtat hogy hétvégén látom, velelehetek és nekem az is elég, hogy munka előtt/ per után rámosolyog és felhívjuk egymást este, mikor már hazaértünk :) Nem mentek szét :)mi sem mentünk, mi sem megyünk. Őszel felköltözik Pestre, mivel egyetemre megy én itt maradok tőle 300 km-re, elinte féltem, hogy mi lesz... de most tudom, hogy akármi lesz melette állok :) Meglehet, hogy a munka miatt szomorú, nem?
2012. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!