Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit éreztek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit éreztek, amikor a fiúk megnéznek benneteket?

Figyelt kérdés
Talán már volt ilyen kérdés, de azért kíváncsi lennék a véleményetekre. Azt érzitek-e, hogy "de jó, hogy néznek, mert tetszem valakinek", vagy azt, hogy "a francba, megint bámulnak, elegem van ebből"? Illetve kiegészíteném még valamivel dolgot: mennyire szoktatok különbséget tenni a benneteket megnéző pasik között? Vagyis van-e olyan, amikor azt mondjátok, hogy jó, hogy megnéztek, mert jó pasi volt az illető, illetve amikor szinte "szégyellitek" magatokat, mert "csak" egy kevésbé jó vagy csúnyácska fiú néz meg benneteket? Magyarán szólva ha örültök annak, hogy megnéznek benneteket, akkor mindegy-e, hogy ki az illető, vagy van olyan, akitől nem veszitek szívesen az ilyesmit, mert pl. nem annyira vonzó, gátlásosabb stb.? Ha nem veszitek szívesen, akkor mit gondoltok (pl. hogy "miért pont egy csúnya srác nézett meg, miért nem egy jó pasi?")? Jó sok kérdés, tudom, de nagyjából ugyanarról szól mindegyik. Ha kérhetném, akkor normális válaszokat legyetek szívesek adni, mert tényleg kíváncsi vagyok arra, hogy a lányok ilyenkor mit éreznek/gondolnak. Köszönöm.
2012. szept. 19. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én azért tudom, ki vagyok, mi vagyok,szóval az önértékelésemet az nem fogja befolyásolni, h milyen pasi néz meg

természetesen az a legjobb, ha olyan, aki nekem is tetszik, mert akár lehetne is valami

de nem riadok vissza attól sem, h egy kevésbé tetsző emberrel álljak szóba, hiszen nem nem a bugyit húzza le rólam, szóval, beszélgetni lehet

ami zavar, ha kétes kinézetű alak, sötét üres utcán bámul, mert az veszélyes

és ha az megnéznek, persze, h örülök, de ez kedv függő is, van olyan, h bárki néz az zavar, mert magányra vágynék

2012. szept. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem számít hogy milyen fiu merz nagyon jó érzéss nekem ( legalábbis). Modjuk amikor az utcában házat építenek és aminkások.ugy bámulnak mint amoziban az tényleg kellemetlen de amugy ez a dolog az egyik legjobb érzés a világon amikor afiuk jo megnéznek..:)
2012. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha mustrálnak. De a többi lány igen.
2012. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen utépitő hiperpigmentált, vagy vén kéjencek,rosszarcúak esetén "oh nemaar ne bamulj maar,mert mindig az ilyenek" ha bki egyéb akk "ok,nézzen,azért van szeme" de kb ennyi
2012. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm az eddigi válaszokat, őszintén szólva rosszabbra számítottam. Bevallom, azért kérdeztem, mert az utcán, boltban stb. meg szoktam nézni a lányokat (nem kihívóan, nem "vetkőztetem le" őket a szemeimmel), és általában átvillan az agyamon, hogy ők vajon mit éreznek. Sokszor gondolok arra, hogy biztosan azt mondják magukban, hogy "miért nem inkább egy jó pasi néz meg?", és hát az is eszembe jutott már, hogy ha egy nem annyira jó pasi nézi meg a lányokat, akkor biztosan szánalmasnak találják az illetőt.
2012. szept. 19. 22:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondom őszintén, nagyon kellemetlenül érzem magam, ha valaki sokáig néz. Rossz érzés. Sose az jut eszembe, hogy esetleg szépnek talál, hanem az, hogy biztos van rajtam valami furcsa, hülyén áll a sál vagy a hajamat szétfújta a szél..
2012. szept. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem az jutna eszembe, hogy gyönyörködik bennem. De vannak, akiknek ez is felér egy szexuális zaklatással.
2012. szept. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, kedves kérdező. Nem az a lényeg, hogy jóképű vagy-e vagy sem. Mindannyian mások vagyunk, más az ízlésünk.
2012. szept. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
engem nem zavar, mégha egy kevésbé helyes srác néz, az sem. bár nálam is kicsit hangulatfüggő. viszont amikor a kocsiból szinte 180 fokban visszafordulnak, olyankor mindig mosolygok (nevetek) és kérdezem magamtól, hogy "az utat ki figyeli"? a munkásokat viszont én sem csípem. amikor az ablakból kopog, meg nagy szája van, de ha elém kellene állnia meg sem tudna szólalni... na az cink.
2013. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés de rátaláltam és gondoltam válaszolok. Nem rég voltam bevásárolni,és jött velem szembe egy fiú,nem tudom miért de nagyon megtetszett,azt hiszem látam is már valahol,es miután rám nézett. Mikor elmentem hallottam hogy mondta a haverjának ez tetszik. Azóta is erre gondolok valamiért nem megy ki a fejemből.:) Sose gondoltam volna hogy bejövök valakinek. Legalábbis én úgy láttam eddig..
2023. jan. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!