Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan csajozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan csajozzak az osztályon belül? Ez jó taktika?

Figyelt kérdés

tetszik egy lány, de csoporttársak vagyunk az egyetemen.

Abból meg ritkán van kapcsolat mert itt mindenki ismer mindenkit.


Úgy érzem az egyetlen esélyem az, ha szinte hallgatási fogadalmat kötök, csöndes és titokzatos maradok, és megpróbálom a régi barátaimmal pótolni az itteni társaságot, nem járok el velük bulizni meg sehova.


2012. szept. 19. 23:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha külön klikket alkotok lehetek egy lenézett ember is akin mindenki nevet és sosem kap segítséget senkitől, de lehetek a klikk fölött álló sziget is akihez menekülhet ez a lány, ha elege van a többiekből.
2012. szept. 19. 23:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Jajj ne komplikáld túl a dolgot.

Kezdj ki vele, a legrosszabb az lehet, hogy nem lesz tartós vagy nem jön össze.

2012. szept. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

randiztam vele első nap de másnap agressziven elküldött + barátja is van.


Azt vettem észre hogy mindig ott van valahol a közelemben és rendkívül visszafogottan, alig észrevehetően, de figyel rám.

2012. szept. 19. 23:49
 4/5 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

persze h figyel rád mert fenyegetés vagy XD

ebbe mindig belelátják az idiop emberek h jaj biztos érdeklem. ha valaki számomra "fenyegetés" akkor én is szemmel tartom -> az érdeklődés nem csak pozitív lehet na meg ha van barátja akkor kampec m1 h csak kamu volt v tényleg van ezzel vége az ügynek.

2012. szept. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosan az ilyen hülye taktikák veszik el tőled az esélyeket. Valószínűleg ordítana rólad, hogy megjátszod magad.

Egyébként lehet, hogy azt képzeled magadról, hogy férfias, titokzatos, macsós magányos farkasnak nézel ki, ha így elszigetelődsz, de kívülről a lányok úgy fognak látni, hogy "az a fura srác, aki nem beszél senkivel".

Miért vonzódna valaki olyanhoz, aki a sarokban duzzog?

Az pedig, hogy konkrétan az az egy csaj pont emiatt szemelne ki magának, elenyésző.

Régóta egyetemista vagyok és szerintem a csoporton belüli kapcsolatok nincsenek halálra ítélve. Szerintem az az egyetlen esélyed, ha például megpróbálsz beszélgetni vele :)

2012. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!