Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nő VS. Pasi; Taktika VS....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő VS. Pasi; Taktika VS. Nincs taktika?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés miatt fogalmazódott meg bennem a fenti kérdés.

Kell-e a nőnek taktikázni, vagy adhatja magát önzetlenül, szívből teljesen?

Kinek mi a véleménye?

Az enyém az, hogy kell a taktika

- ha a nő meg akarja őrizni hogy érdekes maradjon a ffi számára

- nem jó, ha mindent tud rólad, mert kihasználja

- a pasi egy idő után leül mint az iszap és unalmas lesz

- jó ha tudod, mikor mivel csavarhatod az ujjad köré

és sorolhatnám még, szerintetek?


2012. máj. 31. 08:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Én a taktikát választom eddig mindig bejött:)
2012. máj. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Én amikor nem taktikáztam,akkor ráfáztam!Most is taktikázok :D
2012. máj. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem egyszerűen ne áruljon el minden intim részletet az életéből, legyenek titkai a maga számára is, ezt majd megérzi a férfi, hogy van olyan része az életének, amibe nem nyerhet betekintést.

Nekem például kell néha a kis privát szféra, szerintem kell egy kis 'idegenség' is a kapcsolatba, hogy ne számíthassuk ki a másik minden mozdulatát előre.

2012. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

"- a pasi egy idő után leül mint az iszap és unalmas lesz "


mert a nő ugye nem? Ők tökéletesek mindenben!

2012. máj. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

kedves 4-es, most pont arról van szó, hogy taktikázzunk-e annak érdekében, hogy ne legyünk unalmasak és mindig megtartsuk a kiszemelt férfi figyelmét, érted? miért szted taktikázzanak a nők?

eddig 3/3 szavazat a taktikázásra, ja nem 4, mert én is :)

2012. máj. 31. 09:55
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Sosem taktikáztam, a párom mindent tud rólam, két éve folyton együtt vagyunk stb.

Ugyanúgy rajong értem, mint az elején, szeret, tisztel, sosem használna ki vagy bántana, és egy "izgalmas" lány sem tudná elvenni tőlem.

Ha nem adhatod magad egy párkapcsolatban, hanem játszanod és taktikáznod kell, akkor az a kapcsolat nem ér semmit.

2012. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kedves hölgyeim, higyjétek el, hogy mindannyian taktikáztok folyamatosan. Ezzel nincs is semmi gond, mert a pasik sleppjét leszűritek. DE sokszor túlzásba viszitek a dolgot és jó nagyot koppantok, aztán utána jön a sírás, hogy a pasi átb_szott, vagy nem foglalkozik velem. Nem árt vigyázni. Nekem volt egy korszakom pl, hogy direkt a taktikázós nőkre vadásztam és csavartam el a fejüket egy szexre. Mondanom sem kell, hogy egy éjszakánál többre egy sem lett menyasszony.
2012. máj. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Gergo_30F ***** válasza:

#6 +1

én az egyenesség, őszinteség híve vagyok, arra lehet építeni.

nem kétlem, hogy a taktika sokszor (átmenetileg!) belválik, de sok esetben rosszabb, mint egyenesnek lenni:

- általánosságokra épít, vagy nem ér célt, vagy visszafelé sül el

- kellően intelligens és/vagy tapasztalt fszi át fogja látni, vagy az elejétől fogva, és onnantól eleve tudja, hogy nem kapcsolatban vesz részt, hanem játékban (amiből vagy lesz később valami, vagy hagyjuk boldog tudatlanságban a lányt, legalább a szexig), vagy akkor ismeri fel, ha oszlani kezd a rózsaszín köd/eltelik elég idő a lány kiismeréséhez...és ez iszonyú kiábrándító tud lenni. azt hiszed szeretsz valakit azért amilyen, erre szép sorjában kiderülnek a dolgairól (elvei, tettei, miértjei, stb, ami a jellemét teszi), hogy egy álságos játszma eszközei, egy kirakat részei. mintha átvertek volna.


sok lánytól, nőtől hallottam, az itt is említett érvet, miszerint az izgalom fenntartásához kell.

max az elején, de azt is kevesen csinálják igazán jól, a többség a fent említett hibákba esik...

2012. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nő vs Nő; Taktika vs. Taktika



Ez így néz ki.

A nők tulajdonképpen egymással taktikáznak. A férfiakat ebből semmi nem érdekli. Amíg van kaja, sör, pin@ addig életben vannak és érdeklődést mutatnak.


A férfiak sem árulnak el magukról sokszor mindent. Ez nem női taktika. Aztán mekkora balhék alakulnak ki a titkos bankszámlák miatt.


Egy férfit pin@val mindig az ujjad köré tudsz csavarni.


Nincs titkos recept.


A nők magukat szórakoztatják csak ezzel.

2012. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
az önzetlenségeddel, kedvességeddel kitörölheted. kérdezz meg egy olyan palit aki igazi nőcsábász! taktika nélkül esélytelen.
2012. máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!