Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek ez jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ez jó taktika?

Figyelt kérdés

tuti h nektek is van vmi sulis szerelmetek , akiknél tudjátok h sose jönnétek be neki és ha járnátok is akkor sem lenne hosszú a kapcs, előbb-utóbb vége lenne, és a pasi eszméletlenül helyes.. mondjuk 20-23 évesen felkeresni , és bepróbálkozni hátha összejöttök és akkor ilyen korban még ha komoly a kapcsolat lehet h feleségül kér :)

14-18 évesekhez szólok


2012. aug. 18. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez nem így működik! :)

ha nem illetek össze, akkor nem fog összejönni, ha 16 éves vagy, ha 23.

2012. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj nővéremnek tetszett egy srác középsuliban, a srácnak nem tudom, hogy tetszett-e a tesóm (ismerték egymást). Aztán miután kijárták mindketten a sulit és egy buliban találkoztak, a srác utána el is hívta a nővéremet valahová, de aztán a találkozó után teljesen kiábrándult belőle a tesóm.
2012. aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

bocsi, hogy kinőttem a kor intervallumból de válaszolnék.

tiniként én is szerelmes voltam egy srácba, de miután suli után nem találkoztunk évekig és újra összefutottunk már abszolult nem jött be, szinte mereven bámultam rá és azon agyaltam mi a jó isten tetszett benne akkoriban???

változni fogtok, fel fogsz nőni, ez tiniszerelem, úgyis elmúlik majd

ne ilyenekkel etesd magad, hogy hmmm most ha nem jön össze tuti később egymásra lelünk.

22L

2012. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
..:( lassan két éve volt egy srác még mindig a suliba jár eggyel felettem és kb teljesen lemondtam róla mert volt egy 2 éves kapcsolata de ők is szétmentek (szóval amint láttam elég hűségesek voltak) a bnői vmi tökéletes, gyönyörű haj szép alak, én meg kis semmilyen vagyok.. először nem tudtam h van bnője, tökre belemélyültem, és sírtam is kicsit amikor megtudtam h van csaja én meg ilyen buta voltam, aztán próbáltam rá nem gondolni, ismerkedni fiúkkal de kb mindegyik fiúban külsőleg őt keresem.. és keserít a gondolat h talán sőt tuti soha nem lehetek vele..pedig nem is ismerem de rendesnek tűnik
2012. aug. 18. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább kezeltetném magam, ha 5-6 év múlva sem lennék túl egy viszonzatlan szimpátián.
2012. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a gimiben teljesen és halálosan odavoltam egy nálam 10 évvel idősebb isteni pasiért. Ugyan így láttam soha nem lehetnék vele...8 év múlva összefutottunk összezavarodtam elmondtam neki oda voltam vagyok érte, mire ő hogy sose lett vlna ellenére sőtt. Azt hittem behalok. Megcsókolt sőtt több is volt. Én mindig úgy hittem á ő soha és tessék:) Sose mond hogy soha. Majd idővel:) csak ne felejtsd elmondani neki időbe nehogy késő legyen
2012. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!