Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja velem ezt ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja velem ezt ez a lány?

Figyelt kérdés

:)

Randiztam még a legelső nap egy leendő egyetemi csoporttársnőmmel, de akaratlanul is túl intimre sikerült, bár testi dolog nem volt közöttünk. Barátja is van :S nem ez a lényeg.


Másnap levegőnek nézett, sőt, finoman lerázott, másnap amikor beszéltem vele elég durván rázott le...


Azóta azt vettem észre, hogy folyamatosan figyel és ott van ahol én vagyok.


Ma például átjött az én rajzcsoportomba, pedig nem is ide tartozik.... amikor vége volt az órának először ment ki a teremből, és az épület előtt addig állt amíg le nem mentem egy társasággal. Ott állt egyedül, majd mielőtt elindultunk ő is elindult. Lassan sétált, én gyorsan mentem.


Amikor utolértem sréhen átment az út túloldalára (én persze mentem tovább) végig mögöttem jött ott a másik oldalon és nézett.


miért? nem hiszem hogy tetszem neki, hiszen lerázott, ha nem akar semmit minek van folyton a közelemben? Ez nem az első eset... folyton ott van ahol én, folyton megvár, előremegy, az utamba kerül. 50 csoporttársam van de eggyel sem futok össze ennyiszer...



2012. szept. 20. 11:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként kifejezetten kerüli a tekintetemet. Figyel valahogy, de sose néz a szemembe, max ha háttal állok.
2012. szept. 20. 11:09
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak dugni akar, és nem tudja, hogy te mit akarsz.

Ez csak egy ötlet...

2012. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja és persze diszkréten, hogy ne tudja az egész egyetem. Szóval simán lehet, hogy megfigyel téged, mennyire vagy "megbízható"...

Biztosan tetszel neki, ha az a randi olyan intimre sikerült :)

2012. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg egy csaj haveroddal, hogy párszor sétáljatok úgy előtte, mintha a barátnőd lenne! Kézenfogva, ölelkezve...stb. Akkor majd kibújik a szög a zsákból! :)
2012. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy bűntudata van, de ő akar visszautasítani.
2012. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Lehet megijedt mert tetszel neki, de nem akarja megcsalni a baratjat.
2012. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég zavaros a lány viselkedése, az egyszer tuti!


Nekem úgy esik le a dolog, hogy a csaj úgy akar lerázni téged, hogy folyamatosan követi, merre vagy, hogy nehogy te hátba tudd támadni.


De mindenesetre elég gyerekes ez a viselkedése, bármi is legyen az ok.

2012. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!