Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Van olyan, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van olyan, hogy azt gondoljátok egy lányról, hogy szép és jó csaj mégis azt mondjátok neki csak úgy hogy "Szerintem nem vagy jó csaj"?

Figyelt kérdés
Hozzátenném a lánytól mindenki el van ájulva ,hogy milyen szép és hogy miyen jó csaj.
2012. szept. 20. 13:14
 1/4 anonim válasza:
100%
En akkor szoktam ezt csinalni amikor az a szep lany elvan szalva magatol hogy ennyire gyonyoru meg annyira. Ilyenkor legszivesebben elvagnam a torkat :D. Akkor mondom neki hogy ronda fereg. :)
2012. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat csak olyan esetben mondanam ezt, ha valami nagyon bekepzelt lenne a lany, meg van szokva, hogy mindenki isteniti.
2012. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem csomó olyan lány van, aki szép, de nem fog meg semennyire a kisugárzása, számomra nem jó csaj. más véleményére meg nem adok, a vélemény relative
2012. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kicsi ész s kicsi belsö akkor jo lehetne.
2012. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!