Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éreztessem egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreztessem egy lánnyal, hogy csak a haverja akarok lenni?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy lányba, de már vagy 2 éve van barátja, én ezt elfogadtam, nem is próbálkoztam nála, már az is leég lett volna, ha a haverja lehetek. Néha beszélgettünk, utána egyre többet, egy helyre jártunk bulizni stb. Egyszer csak megváltozott, elkezdett kerülni, alig beszélünk, mindig próbál lerázni. Nem adtam rá semmi okot, nem is nyomultam rá, teljesen barátilag viselkedtem vele. Hogy tudnám éreztetni vele, hogy nem akarok tőle semmit, csak a barátja akarok lenni?

25/F , ő pedig 24/L



2012. szept. 20. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ráérzett, h nem haverkodni akarsz

nem is kell ezt erőltetni, hiszen mi értelme van, h a közelében lehess...csak kínzod magad, meg okot adsz a fiújánál az esetleges féltékenykedésre

semmi értelme a haverkodásnak ebben az esetben, neked is könnyebb lesz tovább lépni, ha nem találkoztok

csak magadtól vennéd el az időt...

2012. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én már teljesen elnyomtam magamban az érzéseimet, de a személyisége nagyon megfogott. Én már tényleg barátként gondolok rá, semmi olyan jelet nem adok, amiből másra következtethetne.
2012. szept. 20. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Na, de pont ez az... két éve azon agyalsz, hogyan kéne <éreztetni>.

Ne <éreztesd>, hanem mondd meg neki, hogy szeretnél vele leülni egy órára, egy kicsit beszélgetni, mert van valami fontos... Kommunikálj, ne kerülgesd már. Lehet, ez a baja, hogy egy konkrét mondatot nem hallott még tőled, nem beszéltétek át ezt az egészet.

Velem is megtörtént, hogy már rég letettem a lányról, aztán rá fél évre kezdett el ignorálni (mondjuk neki nem volt senkije, se azelőtt, se közben, se utána). Fél évre rá beszéltünk csak újra, mire kiderült, hogy jaaa, ő még mindig azt hitte, hogy önbizalom-fogyi vagyok - ki kellett volna nyitnom a számat, korábban és tisztázhattuk volna, mi van.

2012. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De én már tényleg nem akarom, csak a barátságát. Az meg milyen már, hogy leülünk beszélni, hogy a barátja akarok lenni, ez nem így megy. A kapcsolatát sem szeretném tönkretenni, mert jól megvannak. Csak nem tudom miért kezdett el kerülni, valahogy éreztetni kellene vele, hogy mint nő nem érdekel.
2012. szept. 20. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:

"Az meg milyen már, hogy leülünk beszélni, hogy a barátja akarok lenni, ez nem így megy."

És akkor hogy megy..? Nem tudom, nálam a barátságba az is beletartozik, hogy a fájóbb pontokat is megbeszéljük, átbeszéljük, ha arról van szó. Azaz igen, néha beletaposunk haverokkal, barátokkal egymásba, kölcsönösen, de ennyi, túléljük.

Azt mondom, hogy ha megint csak "puhatolózol", "éreztetsz" és "sejtetsz", azt sokkal könnyebb félreértelmeznie, mint két világos mondatot. Simán rábökheti, hogy "áhááá, azért van zavarban, mert...". Simán összevissza gondolhat mindenféle baromságot, ami egyébként a te fejedben meg sem fordulna.

2012. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én nem úgy szoktam barátkozni, hogy megmondom legyünk barátok, hanem magától jön. Vannak lány barátaim is, velük is csak így jött. Ezzel a lánnyal is könnyen barátok lehettünk volna, de valamit félreérthetett. Lányoktól is kérdezném, hogy miből veszik észre, hogy a fiú csak barátkozni akar.
2012. szept. 20. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!