Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiváncsiság, vagy több annál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsiság, vagy több annál?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött,hogy már nagyon fiatalon tudtam,mi az a szex..Itt gondolok kb.7-8 éves koromra.Már akkor is 'izgatott' a gondolat..11-12 évesen már azon gondolkoztam ,milyen lenne egy lánnyal kipróbálni,milyen lenne két fiúval,stb.(Persze nem volt barátom szinte 15 éves koromig,szóval csak ábrándoztam,szerelmes sem voltam még..)

Most megismertem egy lányt,aki leszbikus,akinek van egy imerőse (fiú) ,aki biszex.A lány 'szerelmes' belém,és a baj ott kezdődik,hogy nagyon erős szexuális vonzalmat érzek iránta...Sose tudnám elképzelni,hogy szerelmes legyek belé,szimplán csak csók,vagy szex...Tegnap megkérdezte a lány,hogy nincs-e kedvem kipróbálni vele 'azt',és egyszerűen nem tudtam mit mondjak..

Ez most azt jelenti,hogy szexuálisan nagyon vonzódom hozzá,kiváncsi vagyok,vagy egyenesen biszex?



2012. szept. 20. 17:25
 1/2 anonim válasza:
Szerintem csak kíváncsi vagy. Ha viszont fiúkhoz nem vonzódsz úgy, hogy 'azt' is akarnál velük akkor leszbi vagy. Ha viszont mindkettő nemmel kipróbálnád akkor szerintem egyenlőre csak kíváncsi vagy. Ha viszont utána fiúval lennél és utána nem "kívánnál" lányt akkor csak kíváncsi voltál, ha viszont fiúval nem élvezted akkor egyértelmű. Viszont gondold meg, mert ha csinálod a lánnyal utána rájössz, hogy csak fiúval szeretnéd akkor nehéz dolgod lesz, mert lehet, hogy taszítani fogja a fiút, hogy lánnyal voltál.
2012. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem több ANÁL!
2012. szept. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!