Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaptam egy "ajánlatot" egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam egy "ajánlatot" egyik barátomtól. A gond csak az, hogy nem tudja, mennyire örülök én ennek. Mit csináljak? [meleg téma]

Figyelt kérdés

Nem nagyon bírok elaludni, folyton ezen kattog az agyam, szóval muszáj megkérdeznem, hogy mit csináljak. Bár ilyenkor nem hiszem h túl sok választ kapok, de nembaj :)

Tudni kell rólam, hogy biszex vagyok. Bár nemrég pont egy lánnyal kavartam, de ez most lényegtelen a történet szempontjából.


Tehát... ma találkoztunk néhány haverommal estefelé és elmentünk iszogatni meg beszélgetni, na meg ökörködni egy nagyot:) Egyik haverom busszal ment haza, én meg mivel arrafelé lakok, elkísértem a megállóig, közben dumáltunk.

Holnap hivatalosak vagyunk egy bulira és megkérdezte, hogy nálam aludhat-e majd, nem szívesen várná meg a kora reggeli vonatot. Mondtam h persze, csak nyugodtan. Aztán valahogy elcsendesedett, meg totál megváltozott az arckifejezése, nekem pedig ötletem se volt, hogy mi a baja. Amikor rákérdeztem, először nem mondott semmit, csak a fejét rázta. Aztán valahogy kibökte, hogy ő szívesen kipróbálná fiúval. Szerintem kicsit sok lehetett nála az az iszogatás, vagy nem tudom mire vélni, hogy ilyen lazán benyögte ezt.


Ezután én nem tudtam megszólalni :D Mindig is helyesnek, jó pasinak tartottam.. és persze tabunak. Látta h nem igazán jutok szóhoz, így elkezdte hadarni, hogy nagyon sajnálja h ezt ilyen nyersen közölte velem és h ne haragudjak, pillanatnyi elmebaj stb... Mondtam, hogy nincs gond, csak meglepett, meg persze érdekelne h ezt miért velem közölte. Erre még a lámpafénynél is látszott, hogy mennyire elvörösödött :) Mondta h már régóta ez járt a fejében, és igazából ő se tudja miért, de rám gondolt... hogyha lenne lehetősége, velem próbálná ki.


Ritka pillanatok közé tartozik, amikor hirtelen nem tudom mit is mondjak, de ez most az volt. Örültem is egyben, mert hogy rám gondolt, én lennék neki az első.. aztán az is eszembe jutott h ő nem is tudja rólam, vagy lehet sejti, mivel ki merte mondani.. De nem nagyon tudtam, mit és hogyan reagáljak.

Ő is észrevette h jár az agyam, meg azt is hogy tulajdonképpen nem kaptam fel a vizet és küldtem el a francba, szóval ez picit megnyugtatta. Mondta h ne haragudjak, csak gondoljam át nyugodtan, ha esetleg én is kíváncsi lennék....

Aztán jött a busz és elköszöntünk.


Na most.. szerintetek mit csináljak? Elmondjam neki h biszex vagyok? (Csak 1-2 emberke tudja, nem akarom világgá kürtölni, meg amúgy is ritkán szokott rámjönni. De most nagyon :))

Azon is agyalok, hogy mi van ha tényleg csak sima kíváncsiság ez neki. Utána meg mintha mi se történt volna.. Én azt lehet nem bírnám ki :\


Szóval fogalmam sincs, mit csináljak... Gondolom holnap estig kéne kitalálnom, úgy lenne aktuális, nem? Ti mit gondoltok erről?

Bocs, hogy ennyire hosszú lett. A türelmet és a normális válaszokat előre is köszönöm :)


19/F



2012. aug. 7. 01:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes történet!! Szerintem várd meg, hogy ő lépjen..mert ugye mondtad, hogy ivott is, és sose lehet tudni O.o de semmiféleképp ne mondd el neki magadtól, hogy biszex vagy!!
2012. aug. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%

01:36 Te szimplán nem vagy normális, az a helyzet :) Vagy talán a túlzott homofób viselkedéseddel próbálod elfojtani magadban, hogy igenis érdekel a téma? Csak mert oda volt írva már a kérdésnél, hogy mire lehet számítani... Az is elég sajnálatos, ha abban leled örömöd, hogy sértegess valakit, ahelyett, hogy segítenél neki.


Kedves kérdező! :)

Az igen.. elmehetnél valami írónak :DD Szerintem is várj még egy kicsit, úgyis beszéltek még valahogy, hogy mikor menjen hozzátok stb, akkor meg ki fog derülni, hogy még mindig komolyan gondolja és akarja-e (veled). Ha igen és szeretnél vele lenni, menj bele... szerintem megbánnád, ha nem tennéd meg. Max egy szép emlék lesz, de ki tudja, lehet több is kialakul majd ;)

Én mindenesetre szorítok nektek! Hajráá, nagyon aranyosak vagytok :)


18/L

2012. aug. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
92%

Igazából nemtudok tanácsot adni csak elmesélnék egy sztorit.

Unatestvérem meleg, de nem sokat tudják, de a haveri társaság elkezdte sejteni hogy valami nem "oké", és az egyik ugyanígy felajánlkozott neki, csakhogy megtudják, hogy mi van, persze belement és azóta nem beszél velük, pontosabban õk nem beszélnek vele azért mert meleg. Gondoltam elmesélem nehogy ez történjen veled is. ;)

2012. aug. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%

2. válaszoló: képzeld, nem tehet róla senki sem, hogy milyennek született, és attól még nem lesz "páwa". És a kérdésben is benne volt, hogy mire számíthatsz, szóval nem tudom minek toltad ide a képed, ha csak ezt nyögted be... Amúgy meg milyen alapon ítéled el? Mert pl. helyesen ír, érthetően fogalmaz, tehát valószínűleg még értelmes emberről is van szó...

na mindegy. Kérdező: szerintem próbáld meg, mert ha nem teszed, mindig azon fogsz filózni, hogy mi lett volna, ha... Előbb még várd meg, hogy józanul is elmondja ezt, és utána közöld vele, hogy biszex vagy.

Amúgy szurkolok nektek ^^

14/L

2012. aug. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%

De éééédes *.* Amúgy teljes mértékben egyetértek 01:47-el.. én sem írhattam volna szebben:) De valahogy úgy kéne felhoznod neki a dolgot, hogy végülis téged is érdekel, szóval miért ne... Olyan lazán kéne, mert most picit mondjuk megijesztett 01:53 története. De mivel te nem vagy meleg, hanem biszex, az talán nem annyira "durva", főleg hogy nemrég kavartál ugye lánnyal. Szóval jól is ki tudnál belőle jönni, ha arra kerülne a sor. De ez nehogy elszomorítson! Reméljük nem lesz veled is ez :)) Ha meg már nagyon ott tartotok, tuti nem kamu volt, akkor akár el is mondhatod neki, hogy mi a helyzet veled.. Én is drukkolok nektek ;)


17/L

2012. aug. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Glam Maarco ***** válasza:
74%

Bátraké a szerencse! :)

Egyébként egy korábbi hozzászólóra reagálva azt mondanám, hogy ha ez átverés lenne, akkor nem vörösödött volna el :)

És ha már kíváncsi és ennyire érdekli ez az egész, akkor szerintem ez nem csak egy éjszakás kaland lesz. Sok sikert! Szurkolok nektek! :)

2012. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%
Probald ki! Bajod nem lehet belole es lehet h annyira tetszeni fog neki h egy par lesztek! Sok sok sikert :-D
2012. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
69%

Na állj "Én azt lehet nem bírnám ki :\ "

Miért ne bírnád ki? Mással is tudsz szexelni...

Vagy lehet, hogy pont ő fog majd kelleni neked?:))

Kitudja lehet ő is biszex, vagy majd nagyon megfog tetszeni neki a dolog:)

Szóval tutira vágj bele. Szerintem a bulin még ne próbálkozz be nála ha ő nem lép. Majd otthon; kettesben, zavartalanul...:D

De azért ne igyatok túl sokat ;) Sok sikert:))

2012. aug. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
69%
Ha úgy alakulna járnál is vele?
2012. aug. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem szimplán küldj neki olyan jeleket, amiből az jön le, hogy érdekel téged a téma.

Igy valószinüleg, újra megpróbálja majd. :D

2012. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!